JBL Charge 4 Black

JBL Charge 4 Black

  • Kód: JBL Charge 4 Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
Cena: 114,00 EUR
OMC : 137,00 EUR ⓘ
POPIS
JBL Charge 4 Black
 
Počúvajte hudbu s prenosným reproduktorom JBL Charge 4. Reproduktor disponuje skvelým výkonom a zvukom. Vďaka jeho odolnosti si ho môžete vziať takmer kamkoľvek. Okrem odolnosti voči vode a vlhkému prostrediu sa vyznačuje tiež výdržou na jedno nabitie.Vďaka vstavanej Li-on batérii s kapacitou 7 500 mAh vydrží v prevádzke až 20 hodín. Do plného stavu nabitia sa reproduktor môže dostať už za 4 hodiny. Kryt reproduktora je navyše vyrobený z odolného gumového materiálu doplneného kvalitným textilným poťahom.
Prostredníctvom technológie JBL Connect+ je možné prepojiť medzi sebou aj viac ako 100 reproduktorov. 
 
Typ
samostatný reproduktor
 
Vlastnosti
prenosný, vodoodolný IPx7
 
Pripojenie
Bluetooth
 
Celkový výkon
30 W
 
Frekvencia v rozmedzí
60 - 20 000 Hz
 
Doba prehrávania
až 20 hodín
 
Kapacita batérie 
7 500 mAh
 
Konektor
3,5 mm Jack, USB-C
 
Rozmery reproduktora
Šírka 220 mm
Výška  95 mm
Hĺbka  93 mm
 
Hmotnosť
965 g

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra