JBL Flip 5 Grey

JBL Flip 5 Grey

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: JBL
Cena: 87,00 EUR
OMC : 104,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

JBL Flip5

Viete, čo to je cítiť hudbu? Jedine s moderným reproduktorom značky JBL, ktorý je navyše skvele prenosný, sa to plne dozviete. Užite si skvelé basy v tomto kompaktnom prevedení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo zaobstarať
 
  • elegantný vzhľad
  • Vysoký zvukový výkon v kompaktnom prevedení
  • Vodotesný do troch stôp
  • Interné batériu s vysokou kapacitou
 
S podporou Bluetooth
Spojte sa s reproduktorom vďaka rozhraniu Bluetooth (verzia 4.2, podpora kodekov A2DP V1.3, AVRCP V1.6) a užite si bezdrôtovo svoju obľúbenú hudbu.

Funkcia PartyBoost
Speaker vám ponúkne výkon 20 wattov RMS a tiež možnosť prepojiť ho s druhým totožným do stereo zostavy (funkcia PartyBoost), prepojiť možno i viac "PartyBoost" reproduktorov dohromady.
 
Dlhá výdrž
Ak sa obávate toho, že tento kompaktný reproduktor nemôže na vstavanú batériu prehrávať hudbu príliš dlho, potom sa mýlite. Inžinieri z JBL sa postarali o to, aby ich Flip 5 prehrával vaše obľúbené skladby dlhšie než 12 hodín.
 
Vezmite ho k vode
Zoberte si váš nový speaker doslova kamkoľvek. Pokojne ho zanechajte pri bazéne - nemusíte sa pritom obávať o jeho poškodeniu kvôli striekajúcej vode. Flip 5 je totiž vodeodolný vďaka certifikáciu IPX7. Ponoriť ho tak môžete až tri stopy pod hladinu, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


 

Konektivita
Wi-Fi: Ne
Bluetooth: Ano
USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne
Ethernet / LAN připojení: Ne
Airplay: Ne
NFC: Ne
AUX vstup: Ne
Fyzické vlastnosti a barva
Barva: černá
Šířka: 6,9 cm
Výška: 18,1 cm
Hloubka: 7,4 cm
Hmotnost: 0,54 Kg
Paměť
Integr. čtečka karet: Ne
Rádio
FM rádio: Ne
DAB: Ne
Zvuk
Frekvenční rozsah (Hz): 65-20000
Multizone: Ano
RMS výkon: 20 W
Reproduktory
Typ reproduktoru: 1 - pásmový
Počet reproduktorů: 1
Display/Grafika
Vestavěný displej: Ne
Energetické údaje
Napájení: Baterie
Baterie
Typ baterie: integrovaná


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar