Pozor!
Zmena otváracích hodín od 22.07.2019 - 31.08.2019 
 
PONDELOK - PIATOK: 09:00 - 16:00
SOBOTA - NEDEĽA: ZATVORENÉ 

REVOLÚCIA

V našom Internetovom obchode nakupujete ako v iných e-shopoch. No navyše ponúkame Vám aj novú možnosť objednania tovarov: namiesto platenia ceny tovaru zložíte za tovar kauciu v stanovenej výške. Tovar používate tak dlho ako chcete, deň, mesiac, rok, päť alebo sto, hocikedy ho môžete vrátiť naspäť a my Vám vždy vrátime časť kaucie.

Rozdiel oproti tradičnému nákupu:

Tovar môžete užívať podľa vlastného zváženia. Máte právo ho v prípade potreby predať, prenajať, darovať, atď. Naviac ho môžete kedykoľvek od zakúpenia vrátiť a my Vám vrátime časť kaucie. Dokonca akceptujeme i pokazený tovar, na ktorý sa už nevzťahuje záruka od výrobcu. Pokiaľ sa Vám Váš tovar pokazí počas záručnej doby (2 roky od prebratia tovaru), do mesiaca (za príplatok do 48 hodín) Vám ho vymeníme za rovnaký, podobný alebo lepší, prípadne Vám ponúkneme alternatívne riešenia, aby ste ho čím skôr mali naspäť a funkčný.

Pretože u nás nie sú žiadne skryté poplatky, všetka doprava tovaru je zadarmo vrátane doručenia i vrátenia do 15. dní. Zadarmo je doprava v rámci záručného servisu aj doprava pri vrátení tovaru. Prepravu k Vám a od Vás platíme stále my. Vy skutočne už nič navyše nezaplatíte.

Objednaním tovaru od nás získate množstvo výhod: najnižšiu cenu, zadarmo dopravu, expresné vybavenie reklamácie, žiadne skryté náklady počas záručnej doby, možnosť kedykoľvek vrátiť tovar za vopred jasných podmienok a výkupnej ceny.

Ak hľadáte bestcenu, našli ste nás. Bestcena.sk