SAMSUNG Galaxy Tab SM-T395NZKADBT (Rozbaleno)

SAMSUNG Galaxy Tab SM-T395NZKADBT (Rozbaleno)

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
Cena: 269,00 EUR
OMC : 323,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

Prohlédněte si fotografie konkrétního modelu:

kvalita model fotografie
POPIS

Výrobek rozbalený, vyzkoušený ve 14 denní ochranné zákonné lhůtě. Zboží ve 100% technickém i jakostním stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitele.


Samsung Galaxy Tab Active2 T395 8.0 16GB LTE Black EU


Nová generace populárního tabletu s připojením LTE, vysokou odolností proti nárazu i proti dešti, prémiovým designem, protiskluzovou úpravou, režimem úspory energie s vyměnitelnou baterií, vynikajícím 8“ TFT displejem a OS Android. Rozlišení obrazovky 1280 × 800 pixelů, čtyřjádrový procesor s taktem 1.2GHz, 1.5GB operační paměti RAM, 16GB interní paměť, microSDHC slot (max. 64GB), WiFi, Bluetooth 4.0, NFC, GPS + GLONASS, USB 2.0, 2 kamery: 3.1MP a 1.2MP, záznam HD videa, řada praktických aplikací, baterie 4450 mAh, hmotnost 393 g. 

Stav zariadenia

 

Zánovný (Refurbished) výrobok. Jedná sa o tovar, ktorý bol otvorený alebo má náhradný obal, prípadne bol vrátený inými zákazníkmi. Vždy je otestovaný servisnými produktovými špecialistami. Presný popis stavu výrobku a prípadného poškodenia konkrétneho výrobku je uvedený vyššie, v popise výrobku.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra