1MORE H1707 Headphones Silver

1MORE H1707 Headphones Silver

 • Skladom - EÚ distribúcia
  Stav - Nový
 • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
 • Výrobca: 1More
Cena: 123,00 EUR
OMC : 148,00 EUR ⓘ
POPIS
1More Triple Driver
 
Ľahká Pecková slúchadlá s jednoduchým dizajnom a skvelým zvukovým výstupom. Slúchadlá vznikla na základe spolupráce so zvukovým inžinierom Luca Bignardim.
 
 • Hi-Res audio
 • THX certifikácia
 • trojica meničov v každom slúchadle
 • zošikmený design špuntík pre lepší prenos zvuku priamo do ucha
 • diaľkové ovládanie s tlačidlami aj mikrofónom
 • 9 párov špuntík (6x silikónové, 3x penové)
Mimoriadny zvuk
Slúchadlá vás príjemne prekvapí svojim zvukovým prejavom, za ktorý vďačí svojej výnimočnej konfiguráciu. V každom slúchadle pracuje hneď trojica meničov. Plné stredy a čisté výšky zaisťujú dva meniče, zatiaľ čo posledný, dynamický menič, zabezpečuje vyváženosť a čitateľnosť basov.
 
O tom, že je zvukový prenos slúchadiel naozaj kvalitný svedčí aj certifikácia THX.
 
Hi-Res Audio zvuk
Logo Hi-Res Audio dokladá, že slúchadlá majú certifikáciu, potvrdzujúce splnenie náročných štandardov pre prednes zvuku vo vysokom rozlíšení. Tieto štandardy stanovujú, že slúchadlá, resp. ich meniča musia byť schopné zvládnuť frekvenciu minimálne 40 kHz.
 
Maximálne pohodlie
Slúchadlá sú mimoriadne ľahká, sa zošikmenými silikónovými špuntík. Šikmejšie uhol špuntík prispieva k tomu, že zvuk slúchadiel je prehrávaný priamo do ucha bez zvukových únikov a zároveň vďaka nemu špuntík lepšie drží v uchu. A ak by vám predsa len špuntík nesedeli, nemusíte si robiť starosti, v balení je totiž k dispozícii hneď 9 rôznych párov špuntík, takže si určite vyberiete. Jedná sa o 6x silikónové špuntík a 3x penové.
 
Diaľkové ovládanie s mikrofónom
Slúchadlá sú vybavené praktickým diaľkovým ovládaním na kábli, prostredníctvom ktorého môžete ovládať prehrávanie hudby, hlasitosť alebo napríklad prijímať a ukončovať telefónne hovory.
 

Spôsob pripojenia káblové
Spôsob nasadenia do ucha (intraaurálne)
Uchytenie do uší
Mikrofón áno
Športové áno
Domáce nie
Prenosné áno
Detské nie
Herné nie
Typ konektoru jack 3,5 mm
Potlačenie šumu nie
Typ do ucha špunty
Konštrukcia mušle CLOSE
Odnímateľný kábel nie
Ovládanie hlasitosti áno
NFC nie
Citlivosť 99 dB/mW
Impedancia 32 Ohm
Frekvenčný rozsah od 20 Hz
Frekvenčný rozsah do 20000 Hz
Dĺžka prívodného kábla 1.2 m
Hmotnosť 18 g

 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra