Apple AirPods (2019) White + Wireless Charging Case (MRXJ2ZM/A)

Apple AirPods (2019) White + Wireless Charging Case (MRXJ2ZM/A)

  • Kód: Apple AirPods 2019
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 169,00 EUR
OMC : 203,00 EUR ⓘ
POPIS
Apple AirPods (2019) White + Wireless Charging Case 
 
A ako ich dáš do uší, hneď sa pripojia a obklopia ťa plným, vysoko kvalitným zvukom. Jednoducho čarovné. Nastavia sa jedným kliknutím, automaticky sa zapínajú a sú neustále pripojené a rovnako ľahko sa používajú. Spoznajú, keď ich máš v ušiach a pozastavia prehrávanie, keď ich vyberieš. Fungujú skvele, či ich používaš s iPhonom, Apple Watch, iPadom, alebo Macom. Keď chceš zmeniť hlasitosť, preskočiť na inú skladbu, niekomu zavolať alebo vyhľadať trasu, len povedz "Hey Siri" a pokračuj tým, čo chceš. Môžeš mať v uchu len jeden AirPod, alebo si nasadiť obe. A pri počúvaní hudby alebo podcastov zapneš prehrávanie alebo preskočíš dopredu dvojitým kliknutím. AirPods druhej generácie prichádzajú s úplne novým slúchadlovým čipom Apple H1, ktorý zabezpečuje rýchlejšie a stabilnejšie bezdrôtové pripojenie AirPods k tvojim zariadeniam, až 2 x rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5 x rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov a až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní her. Takže či už sa hráš, počúvaš hubu, alebo si púšťaš podcasty, rozdiel ihneď spoznáš. S AirPods máš na jedno nabitie 5 hodín počúvania, až 3 hodiny prenos hovorov. A keď budeš chcieť viac, ich bezdrôtové nabíjacie puzdro má kapacitu na niekoľko ďalších nabití. Celkovo tak máš energiu na viac ako 24 hodin. Potrebuješ rýchlo dobiť baterky? Za 15 minút v nabíjacom puzdre nabiješ AirPods na 3 hodiny počúvania alebo 2 hodiny hovorov. Batériu si skontroluješ jednoducho tak, že AirPods podržíš pri iPhone. AirPods s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom sa dajú ľahko nabíjať tak, že ich v puzdre položíš na Qi nabíjaciu podložku. Že sa AirPody nabíjajú, poznáš podľa kontrolky na prednej strane puzdra. Keď nabíjaciu podložku nemáš po ruke, môžeš na nabíjanie použiť aj port Lightning. AirPods sa ti k iPhone alebo Apple Watch pripoja hneď a zvuk medzi zariadeniami prepínajú okamžite. Chceš počúvať z Macu alebo iPadu? Stačí na ňom zvoliť AirPods. Ľahko sa nastavia a fungujú bezchybne.
 
Technické parametre
- AirPods 2. generácia
- dizajn Apple
- automaticky sa zapnú, automaticky sa pripoja
- rýchle nastavenie pre všetky tvoje Apple zariadenia
- rýchly prístup k Siri "Hey Siri" alebo dvojitým klepnutím (keď si to tak nastavíš)
- zapnutie prehrávania alebo preskakovanie skladieb dvojitým klepnutím
- rýchle nabíjanie v puzdre
- puzdro sa dá dobíjať bezdrôtovou Qi nabíjacou podložkou alebo konektorom Lightning
- bohatý, vysoko kvalitný zvuk a hlas
- hladké prepínanie medzi zariadeniami
- komunikácia cez Bluetooth
 
Kompatibilita
- iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 12.2 alebo novším
- Apple Watch s watchOS 5.2 alebo novším
- Mac s macOS 10.14.4 alebo novším
 
Rozmery
- hmotnosť AirPods pre jedno slúchadlo 4 g
- nabíjacie puzdro 40 g
- rozmery pre jedno slúchadlo 16.5 x 18 x 40.5 mm
- nabíjacie puzdro: 44.3 x 21.3. x 53.5 mm
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra