Apple AirPods Wireless Charging Case White

Apple AirPods Wireless Charging Case White

  • Kód: Apple AirPods Wireless Charging
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 78,00 EUR
OMC : 94,00 EUR ⓘ
POPIS

Apple AirPods Wireless Charging Case White

 
Bezdrôtové nabíjacie puzdro Apple poskytuje pohodlné nabíjanie slúchadiel tak, že ich v puzdre jednoducho položíte na kompatibilnú nabíjaciu podložku.Nabíjanie spoznáte podľa LED kontrolky na prednej strane puzdra. Púzdro je vyrobené v lesklej povrchovej úprave bielej farby. Tento materiál pomáha odolávať nárazom či bežnému opotrebovaniu.
Bezdrôtové nabíjacie puzdro funguje so všetkými generáciami AirPods a udrží energiu na niekoľko nabití. Nechýba ani indikácia stavu nabitia na vašom iPhone. 
 
Určené pre  všetky generácie AirPods 
Rozmery: 51 × 65 × 29,5 mm
Hmotnosť: 30 gramov


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra