Bose QuietComfort 25 iOS Black

Bose QuietComfort 25 iOS Black

  • Kód: Bose QuietComfort 25 iOS Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Bose
Cena: 222,40 EUR

 

POPIS
Bose QuietComfort 25 iOS Black
 
Slúchadlá Bose® QuietComfort® 25 Acoustic Noise Cancelling® reprodukujú svieži a silný zvuk - a ticho, ktoré umožňuje lepšie počúvanie hudby. Spoločnosť Bose svoje slúchadlá vylepšila najmodernejšou proprietárnou technológiou Bose Active EQ a TriPort®, ktorá vašej hudbe dodáva hlboký a zreteľný zvuk. Technológia potlačenia okolitého hluku od spoločnosti Bose sleduje zvuky okolo vás a eliminuje ich. Pomáha vám tak sústrediť sa viac na to, čo chcete počuť - či už je to hudba, telefonické hovory alebo jednoducho ticho a kľud. S osobitým dizajnom a dvoma farebnými prevedeniami zodpovedajúcimi vášmu štýlu vyzerajú tieto slúchadlá rovnako dobre, ako znejú. Sú tiež pohodlné, odolné a ľahko skladovateľné, s otočnými náušníkmi, ktoré sa zmestia do malého prenosného púzdra, ktoré môžete ľahko nosiť so sebou. Praktické zabudované diaľkové ovládanie s mikrofónom je kompatibilné s rôznými modelmi iPodu, iPhonu a iPadu. Priložená AAA batéria umožňuje až 35 hodín hudobnej produkcie. A dodatočná možnosť zvukového počúvania bez napájania umožňuje nepretržité počúvanie hudby, aj keď sa vybije batéria.
 
 
Hlavné vlastnosti
* Technológia potláčania okolitého hluku sleduje zvuk okolo vás a aktívne ho eliminuje.
* Proprietárna technológia Bose Active EQ and TriPort dodáva vašej hudbe hlboký a zreteľný zvuk.
* Praktické zabudované diaľkové ovládanie s mikrofónom pre vybrané modely iPodu, iPhonu a iPadu
* AAA batérie až pre 35 hodín hudobnej produkcie
* Mäkké vypchávky uší pre pohodlné nosenie na ušiach
* Skladacie náušníky sa zmestia do malého prenosného puzdra, ktoré môžete vziať kamkoľvek so sebou.
* Osobitý dizajn a dve farebné možnosti zodpovedajúce vášmu štýlu
 
Technické špecifikácie
- Aktívne potláčanie hluku
- Vyžaduje batérie
- Skladacie
- Mikrofón na kábli
- S ovládaním a mikrofónom
- Ovládanie hlasitosti na kábli
- Stereo
 
Čo je v krabici
- slúchadlá Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling
- transportné púzdro
- adaptér s duálnymi zástrčkami
- alkalická batéria AAA
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra