Bose QuietComfort 35 II Black

Bose QuietComfort 35 II Black

  • Kód: Bose QuietComfort 35 2 Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Bose
Cena: 241,00 EUR
OMC : 289,00 EUR ⓘ
POPIS
Bose QuietComfort 35 2 Black
 
Bezdrôtové slúchadlá typu QuietComfort II sú navrhnuté so zrušením šumu svetovej úrovne. A teraz sú ešte lepšie. Pomocou vstavaného nástroja Google Assistant môžete prehrávať hudbu, prijímať texty a získavať odpovede bez pozerania na telefón. QuietComfort 35 bezdrôtové slúchadlá II majú vstavaného pomocníka Google. To znamená, že môžete prehravať hudbu, prijímať texty, spravovať svoje každodenné úlohy a získavať odpovede - to všetko svojím hlasom. Stačí stlačiť a podržať tlačidlo Akcia a začať konverzáciu s asistentom. Slúchadlá QC35 II sú vybavené technológiou na potlačenie šumu svetovej úrovne, ktorá zabraňuje šumu a umožňuje vám prehrávať hudbu. Ak nie ste používateľom služby Google, nebojte sa. Amazon Alexa bude čoskoro k dispozícii! Akonáhle bude služba Alexa k dispozícii, jednoducho aktualizujte softvér prostredníctvom aplikácie Bose Connect, aby ste získali prístup k obom virtuálnym osobným asistentom a vyberte si toho, ktorého uprednostňujete - jednoducho povedzte slovo. A ak hlasové príkazy nie sú vašou vecou, ​​pomocou tlačidla Akcia môžete upraviť úroveň potlačenia šumu medzi tromi nastaveniami.  Vychutnajte si až 20 hodín počúvania, dostatok času na prejdenie celého zoznamu skladieb. A keď konečne ubehne, rýchle 15-minútové nabitie vám poskytne ďalšie 2,5 hodiny počúvania. Aplikácia Bose Connect umožňuje ľahký prístup k všetkým produktom, ktoré ponúka. Získajte tipy, odblokujte funkcie produktu a personalizujte svoje nastavenia, aby ste mohli stráviť viac času počúvaním hudby namiesto toho, aby ste ju nastavili.
 
Značka
Bose
 
Použitie
Slúchadlá
 
Typ slúchadiel
Otvorené, s obrúčkou cez hlavu
 
Typ prenosu
Káblové, bezdrôtové - Bluetooth
 
Typ konektora
Jack 3,5mm, bluetooth
 
Ovládanie hlasitosti
Na slúchadlách
 
Mikrofón
Áno
 
Dĺžka kábla
1.2 m
 
Odnímateľný kabel
Áno
 
Prijímanie hovorov
Áno
 
Noise Cancelling
Áno
 
Vhodné pre šport
Áno
 
Napájanie
- nabíjateľná Li-ion batéria
- doba prehrávania: až 20 h (bezdrôtové pripojenie)
- doba nabíjania: cca 2,25 h
 
Rozmery
Šírka 17,0 cm
Výška 18,0 cm
Hĺbka 6,6 cm
 
Hmotnosť
0.3 kg

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra