Bose QuietComfort 35 II Rosegold

Bose QuietComfort 35 II Rosegold

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Bose QuietComfort 35 II
 
Google Assistant
Bezdrôtové slúchadlá Bose QuietComfort II bola vytvorená pre maximálny zážitok z počúvania hudby. Oproti prvému modelu disponujú Google asistentom, ktorý vám umožní prehrávať hudbu, prijímať textové správy, diktovať odpovede atď. Bez jediného pohľadu na displej telefónu. Slúchadlá perfektne potláčajú okolitý hluk, mikrofón blokuje šum pre zrozumiteľnú komunikáciu a ovládanie na konštrukcii ponúkne jednoduché prepínanie skladieb alebo úpravu hlasitosti.
 
Noise Cancelling pre potlačenie okolitého hluku
Ponorte sa do sveta obľúbenej hudby a nenechajte sa vyrušovať okolitými zvukmi. Slúchadlá Bose QuietComfort II ponúkajú nielen pohľadný dizajn, ale predovšetkým aj najnovšie technológie. Noise Cancelling potlačí rušivý hluk okol vás a Google Assistant umožní prehrávať obľúbené skladby, prijímať textové správy a mnoho ďalšieho iba za pomocou svojho hlasu. Ak nie ste užívateľom Google alebo v danej lokácii nie je táto služba podporovaná, nemajte obavy. Pre zvolenie úrovne potlačenie okolitého hluku môžete využiť tlačidlo na ľavom slúchadle.
 
Prvotriedne spracovanie
Čelenka na hlavovom mosta je prispôsobená každodennému nosenie, preto je po nasadení mäkká a veľmi pohodlná. Poťahový materiál bol vytvorený z Alcantary, ktorý používajú prestížnej spoločnosti pri výrobe svojich luxusných výrobkov. Ušné vankúše zo syntetickej kože obsahujú silikónovú výplň, aby čo najlepšie izolovali. Ak si radi doprajete počúvanie hudby na maximálnu hlasitosť, výsledkom vám bude neuveriteľný zvuk, ktorý sa razantne odlišuje od ostatných slúchadiel.
 
Dlhá výdrž batérie
Nasaďte si slúchadlá a počúvajte nepretržite až 20 hodín na jedno nabitie. V prípade, že sa kapacita batérie blíži k úplnému vybitiu, počas 15 minút môžete predĺžiť počúvanie až o 2,5 hodiny. Prípadne využite priložený audio kábel a počúvajte štandardným spôsobom. Jednoduché ovládanie zaistí prehľadná aplikácie a okamžité prepojenie pomocou funkcie Bluetooth. Po pripojení automaticky aktualizuje dostupný Bose softvér, pridá užitočné tipy a umožní meniť jazyk pre hlasovú výzvu.
 

Typ slúchadiel s obrúčkou cez hlavu
Typ slúchadiel uzavrené
Typ prenosu bezdrôtové - Bluetooth, káblové
Typ konektora jack 3,5mm, bluetooth
Ovládanie hlasitosti na slúchadlách
Mikrofón Áno
 Prijatie hovoru Áno
Dĺžka prívodného kábla 1,2 m
Vhodné pre šport Nie
ANC (Potlačenie okolitého ruchu) Áno
 True wireless Nie
 Výdrž slúchadiel 20 hod.
 Odnímatelný kábel Áno
 Detské slúchadlá Nie
 Akustický systém uzavřený
Farba strieborná
Rozmery výrobku
 Šírka výrobku 17 cm
 Výška výrobku 18 cm
 Hĺbka výrobku 6,6 cm
 Hmotnosť výrobku 0,31 kg