Huawei FreeBuds 3 Black

Huawei FreeBuds 3 Black

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Huawei
Cena: 99,00 EUR
OMC : 119,00 EUR ⓘ
POPIS

Huawei Freebuds 3

FreeBuds 3 jsou perfektní bezdrátová sluchátka, která disponují čipem Kirin A1 pro vynikající Bluetooth připojení, přesným a citlivým 14mm dynamickým reproduktorem a aktivní potlačení okolního hluku. Jsou ergonomicky tvarovaná pro maximální komfort a pohodlí.
Získáte stabilní, rychlé připojení skrze Bluetooth v5.1 a zároveň přesně synchronizovaný zvuk a video. Vestavěný senzor dokáže snímat hlas z vibrací lícních kostí a vylepšit celkový zvuk hlasu. Hovory budete vy i volající na druhé straně slyšet naprosto bez chyby.
FreeBuds 3 mají intuitivní dotykové ovládání poklepáním na sluchátka. Sluchátka na jedno nabití vydrží hrát až 4 hodiny a v kombinaci s nabíjením v pouzdře se doba přehrávání prodlouží až k 20 hodinám. Pouzdro jednoduše nabijete skrz USB-C konektor a podporuje i bezdrátové nabíjení.

- kvalitní zvuk
- ergonomický tvar
- inteligentní potlačení hluku
- ovládání poklepáním
- senzor vibrací lícních kostí
- podpora bezdrátového nabíjení
- moderní design
- Bluetooth 5.1
- doba přehrávání sluchátek: 4h
- prodloužená doba přehrávání s pouzdrem: až 20h

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Hmotnosť: 8,4 g
Doba chodu: 4 h
Bluetooth: ÁNO
Frekvencia: 20 000 Hz
 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra