Huawei FreeBuds Lite White

Huawei FreeBuds Lite White

 • Skladom - EÚ distribúcia
  Stav - Nový
 • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
 • Výrobca: Huawei
Cena: 74,00 EUR
OMC : 89,00 EUR ⓘ
POPIS
Huawei FreeBuds Lite Wireless Earphones
 
Bezdrôtové slúchadlá sú predurčená k pohybu bez káblov. Trénujte naozaj naplno za zvukov obľúbenej hudby. Na prvý pohľad slúchadlá prekvapí svojimi malými rozmermi, skvele padnú do ucha a pohodlne sedí i pri dlhodobejšom nosení.
 
Hlavné prednosti:
 • Vďaka infračervenému senzoru slúchadlá sama rozpoznajú, kedy sú v ušiach a kedy odložené
 • Vstavaný senzor G zjednodušuje ovládanie na efektívne dvojité kliknutie
 • Realistický zvuk s hlbokými basmi
 • zabudovaný mikrofón
 • Odolnosť proti potu a vlhkosti
 • Ergonomické uskutočnenej skvele sedí
 
Hudba na dosah
Bezdrôtové slúchadlá komunikujú s ostatnými zariadeniami prostredníctvom Bluetooth, ktorý zaisťuje stabilné pripojenie. Spárujte je len raz s prístrojom, a vždy keď ich vložíte do uší okamžite sa pripojí. Sama rozpoznajú, kedy sú v ušiach a kedy odložená.
 
Vynikajúci zvuk i hlas
Slúchadlá vynikajú vysokou kvalitou čistého zvuku s hlbokými basmi. Ergonomický tvar dobre sedí v ušiach, vy sa tak môžete plne ponoriť do ladných tónov obľúbených skladieb aj pri intenzívnom tréningu. Pre ľahké vybavenie vašich hovorov je v konštrukcii slúchadlá zabudovaný mikrofón.
 
V bezpečí s potrebnou energiou
Kompaktné prenosné puzdro zaručuje ochranu slúchadiel proti poškriabaniu alebo prachu. Navyše plní funkciu powerbanky, kôstky uložíte na miesto a kapacita nabitia sa zvyšuje o ďalšie hodiny. Pri štandardnom nabíjaní je doba prehrávania až 3 hodiny a až 10 hodín pri následnom dobití v puzdre.
 

Sluchátka
Typ Špunty
Frekvence od (Hz) 20
Frekvence do (Hz) 20000
Rozhraní Bluetooth
​Funkce Bezdrátové, S mikrofonem

 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra