Samsug Galaxy Buds Plus Black (SM-R175NZKAEUB)

Samsug Galaxy Buds Plus Black (SM-R175NZKAEUB)

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 105,00 EUR
OMC : 126,00 EUR ⓘ
POPIS

Samsung Galaxy Buds+

V ústrety novým audio zážitkom
Započúvajte sa do neuveriteľne vyváženého priestorového audia vytvoreného majstrami zvuku spoločnosti AKG. Štúdiová kvalita bezdrôtových slúchadiel Galaxy Buds+ prenesie počúvanie vašej hudby, audiokníh alebo telefonických hovorov na novú úroveň.

Nechajte sa uniesť zvukom AKG
Nový dvojpásmový dynamický systém meničov a vylepšený ovládač rozširuje už tak bohaté a autentické vyznenie Galaxy Buds+. Tešiť sa môžete na hutné basy a čisté výšky, ktoré vás nenechajú len tak stáť.

Bezkonkurenčná hlasová kvalita
Uskutočňujte dokonale čisté telefonické hovory s nasadenými Galaxy Buds+ s dvoma inovatívnymi vonkajšími mikrofónmi, ktoré dokážu zosilniť a zvýrazniť váš hlas behom hovoru.

Trojica doplňujúcich sa mikrofónov
Telefonujte i v skutočne hlučnom prostredí. Systém troch adaptívnych mikrofónov Galaxy Buds+ sa skladá z dvoch vonkajších mikrofónov, ktoré spolupracujú s vnútorným mikrofónom na vytesnení okolitého hluku z vášho hovoru.

Desiatky hodín hudby
Výdrž slúchadiel vám pri počúvaní nemusí robiť vrásky. S batériou Galaxy Buds+ si užijete 11 hodín ničím nerušeného počúvania na jedno nabitie. Keď k tomu pripočítate aj plne nabité puzdro slúchadiel, dostanete sa až na skvelých 22 hodín audio zábavy. Stav batérie jednotlivých slúchadiel i nabíjacieho puzdra navyše môžete kedykoľvek skontrolovať v aplikácii Galaxy Wearables vo vašom smartfóne. Len čo sa budete blížiť nule, stačí ich položiť na ktorúkoľvek bezdrôtovú nabíjačku so štandardom Qi alebo váš smartfón Galaxy s funkciou bezdrôtového zdieľania energie.

Nevyberajte si ich z uší
Teraz budete počuť len to, čo sami budete chcieť. Stačí zastaviť song a zvýšiť hlasitosť okolia, kedykoľvek potrebujete dobre počuť alebo s niekým komunikovať.

Ovládanie touchpadom
Nechajte svoj smartfón vo vrecku. Intuitívne dotykové ovládanie Galaxy Buds+ vám umožní prijímať hovory, ovládať hudobný prehrávač alebo dokonca vytvárať vaše vlastné príkazy. Stačí len poklepať na touchpad.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Typ slúchadiel do uší
Typ slúchadiel špunty
Vhodné pre šport Nie
Typ prenosu bezdrôtové - Bluetooth
Typ konektora bluetooth, USB-C
Ovládanie hlasitosti na slúchadlách
Mikrofón Áno
Akustický systém polouzavřený
Přijmutí hovoru Áno
True wireless Áno
Výdrž sluchátek 11 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 22 hod.
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0,1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10,5 cm
Výška balenia 4 cm
Hĺbka balenia 8,6 cm
Hmotnosť balenia 0,15 kg

 

 

 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra