Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 
 
 

 

Sony WH 1000 XM2 Black

Sony WH 1000 XM2 Black

  • Kód: Sony WH 1000 XM2 Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 282,10 EUR
POPIS
Sony WH 1000 XM2 Black
 
Neuveriteľne tiché, bez námahy múdre
Žiadne ťažkosti, žiadne náročné nastavenia, len zrušenie hluku prispôsobené vám a vášmu životu
 
Múdrejšie rušenie šumu  
Vychutnajte si rušenie šumu, ktoré sa prispôsobí vám, kdekoľvek idete, čokoľvek robíte. 
 
Počujte, čo chcete, tak, ako chcete 
Odstránenie šumu je ešte šikovnejšie, s optimalizáciou osobného a atmosférického tlaku, ktorý prispôsobuje váš individuálny štýl počúvania a vašu nadmorskú výšku. 
 
Inteligentné počúvanie pomocou adaptívneho ovládania zvuku sa automaticky prispôsobí všetkému, čo robíte
Inteligentné počúvanie pomocou funkcie Adaptívne ovládanie zvuku automaticky detekuje vašu aktivitu, ako je cestovanie, chôdza a čakanie, a potom upraví nastavenia okolitého zvuku. Môžete ich prispôsobiť podľa vašich preferencií pomocou slúchadiel Sony I Headphones Connect APP.
 
Skutočne autentický zvuk
Počúvajte hudbu, ktorá zostane verná originálnemu nahrávaniu pomocou zvuku s vysokým rozlíšením. Optimalizovaný pre audio s vysokým rozlíšením, S-Master HX ™ znižuje skreslenie a umožňuje vám vychutnať si všetky jemnosti vo vašej hudbe. 
 
Tieto slúchadlá tiež obsahujú silný 40 mm ovládač s membránou Liquid Crystal Polymer (LCP) pre ovládanie ťažkých úderov a reprodukciu celého spektra frekvencií až do 40 kHz.
 
Obnovte všetky komprimované súbory
Zosilňovač digitálneho zvuku HX (DSEE HX ™) zdokonaľuje komprimované digitálne hudobné súbory a približuje ich kvalitu zvuku s vysokým rozlíšením. Vďaka obnoveniu straty zvuku v kompresii, DSEE HX ™ vytvára vaše digitálne hudobné súbory v bohatom a čistom zvuku.
 
Bezdrôtové streamovanie je najlepšie
LDAC prenáša približne trikrát viac dát (pri maximálnej prenosovej rýchlosti 990 kb / s) ako bežné bezdrôtové audio rozhranie BLUETOOTH®, čo vám umožňuje vychutnať si vysokokvalitný zvuk s výnimočnou kvalitou zvuku v blízkosti vysokého rozlíšenia zvuku.
 
Celodenný výkon a rýchle nabíjanie
Nechajte hudbu prehrávať s dlhou životnosťou batérie a rýchlym nabíjaním, čo umožňuje 70 minút hrania po uplynutí 10 minút nabíjania. 
 
Značka
Sony
 
Vlastnosti 
Frekvenčný rozsah 4-40000
Štýl nosenia náhlavné
Mikrofón 
 
Konektivita
NFC 
Bluetooth
Odnímateľný kábel
Dosah 10 m
 
Zvuk
Frekvenčný rozsah 4-40000
Citlivosť 103 dB
Ovládanie hlasitosti
Potlačenie šumu 
 
Batéria 
výdrž 30 hodín
 
Hmotnosť 
275g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra