APPLE Pencil (2nd Generation) (mu8f2zm/a)

APPLE Pencil (2nd Generation) (mu8f2zm/a)

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 132,00 EUR
OMC : 158,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Apple Pencil (2. generácia)

 

Druhá generácia Apple Pencil zaujme novým dizajnom a množstvom nových funkcií. Podporuje gestá pre poklepanie, nové možnosti ovládania a podporí aj vašu kreativitu. Apple Pencil 2 je navrhnutý tak, aby sa stal dokonalým partnerom tabletu iPad Pro (2018) a predĺžením vašej ruky.

  • Podporuje gestá pre poklepanie, ktoré spustia na iPade rôzne akcie.
  • Automatické magnetické nabíjanie.
  • Krásný minimalistický dizajn.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rýchly prístup k funkciám

Teraz môžete dvojitým kliknutím rýchlo meniť štetce alebo prepnúť na gumu. Veľmi rýchle a jednoduché riešenie ako si ušetriť prácu a čas. Nástroje medzi ktorými chcete klepaním prepínať, si môžete upraviť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Premyslené párovanie a nabíjanie

Priložte rovnú plochu nového Apple Pencil k pravej strane iPadu Pro a stylus sa začne nabíjať, zároveň sa s ním automaticky spáruje. Magnety všetko bezpečne držia. iPad Pro a Apple Pencil 2 môžete nabíjať súčasne.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Okamžite budete vedieť čo s ním

Stylus Apple Pencil 2 si okamžite zamilujete a budete hneď vedieť ako ho používať. Prečo? Pretože sa chová ako obyčajná ceruzka, ktorú dobre poznáte. Od prvej chvíle robí to, čo očakávate. Či už kreslíte jednoduchú skicu, maľujete akvarel alebo len tak píšete poznámky. Všetko je jednoduché, ako keď píšete ceruzkou.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Budete ohromení jeho presnosťou

Kreslí presne tak, ako ťaháte, tlačíte alebo nakláňate. Stylus podporuje technológiu snímania tlaku, a tak stačí viac zatlačiť a píšu sa hrubé čiary alebo pero len nakloniť a čiara sa prispôsobí náklonu. Apple Pencil 2 vám pomôže presne vyjadriť tvorivé nápady.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra