ALCATEL 1T 7" 9009G 16GB 3G Blue

ALCATEL 1T 7" 9009G 16GB 3G Blue

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Alcatel
Cena: 72,00 EUR
OMC : 86,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Alcatel 1T

 
Tablet Alcatel 1T 10 vás poteší svojou nízkou hmotnosťou, jasným a ostrým 10palcovým displejom s vysokým rozlíšením a režimom ochrany zraku Eye Care. Jednoduché ovládanie má na starosti operačný systém Android 8 (Go edition), ktorý je rýchlejší a bezpečnejší ako kedykoľvek predtým. Vašu dlhodobú spokojnosť zaručujú dôkladné testy, ktoré boli zamerané predovšetkým na výkon a stabilitu.
 
Ľahký a veľký
Alcatel 1T 10 je s hmotnosťou 415 gramov jedným z najľahších 10palcových tabletov na trhu. Nechajte sa uniesť jeho ostrým a jasným displejom s vysokým rozlíšením a užívajte si hodiny sledovania, streamovanie a hranie.
 
Android 8 (Go edition): Pripraviť. Pozor. Teraz.
Operačný systém Android 8 Oreo (Go edition) je jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým, takže zvládnete všetko bez problémov.
 
Detský režim
Detský režim ochráni deti a zároveň potešia aj rodičov. Deti si zamilujú predinštalované hry bez reklám, ktoré sú pre nich v tablete pripravené. Rodičia zase ocenia jednoducho ovládateľný panel rodičovskej kontroly, ktorý im umožní obmedziť dobu používania a vybrať aplikácie, ktoré môžu ich deti používať.
 
Režim pre ochranu zraku
Pomocou režimu ochrany zraku Eye Care obmedzíte vystavenia očí škodlivému modrému svetlu. Režim ochrany zraku Eye Care filtruje modré svetlo vyžarované tabletom, a vďaka tomu znižuje jeho dopad na váš spánkový režim a zbavuje vás únavy zraku.
 
Mimoriadna kvalita
Tablet Alcatel 1T 10 prešiel dôkladnými testami, takže je garantovaná jeho mimoriadna kvalita a spokojnosť zákazníkov. Pri testovaní bol kladený zvláštny dôraz na jeho výdrž i stabilitu. Preto sa na tento tablet môžete úplne spoľahnúť.

 

Operačný systém ANDROID
Uhlopriečka displeja 7 "
Operačná pamäť 1 GB
Vnútorná pamäť 8 GB
Rozlíšenie displeja 1024 x 600
Rozlíšenie predného fotoaparátu 2 MPx
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 2 MPx
Kapacita Batérie 2580 mAh
Slot pre pamäťovú kartu ÁNO
SIM NIE
Hmotnosť 245 g
Šírka 111 mm
Výška 189,5 mm
Hĺbka 9,15 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO
Stav výrobku NOVÝ


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra