APPLE iPad 10.2 (2019) 32GB LTE Grey (MW6A2FD/A)

APPLE iPad 10.2 (2019) 32GB LTE Grey (MW6A2FD/A)

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Apple iPad 2019

Tablet Apple iPad v novom prevedení pre rok 2019 má teraz väčšiu obrazovku, podporuje Smart Keyboard a optimalizovaný systém iPadOS z neho robí skvelo využiteľné zariadenie. Nový iPad je opät o niečo lepší a stále najdostupnejší iPad na trhu. Vyskúšajte si aká môže byť práca s tabletom intuitívna.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Preverený výkon
Vďaka platforme A10 Fusion s 64bitovou architektúrou, 4 jadrami a koprocesorom M10 vám iPad dopraje utiť si 4K videá, vytvárať komplexné dokumenty a prezentácie a omnoho viac! 4K video môžete bez problémov taktiež strihať, hrať graficky náročné hry, využívať viac aplikácií súčasne alebo sa ponoriť do rozšírenej reality. Aj cez vysoký výkon je výdrž batérie úctyhodných 10 hodín.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora Apple Pencil
Potrebujete väčšiu presnosť pri ovládaní tabletu Apple iPad? Potom je tu špičkové riešenie v podobe stylusu Apple Pencil. Poskytuje nové možnosti ovládania a podporí vašu kreativitu. Apple Pencil je navrhnutý tak, aby sa stal dokonalým partnerom tabletu iPad a predĺžením vašej ruky. Stylus Apple Pencil si okamžite zamilujete a budete hneď vedieť ako ho používať. Prečo? Pretože sa chová ako obyčajná ceruzka, ktorú dobre poznáte. Od prvej chvíle robí to, čo očakávate. Nech už kreslíte jednoduchú skicu, maľujete akvarel, alebo len tak píšete poznámky, všetko je jednoduché ako keď píšete ceruzkou. (Apple Pencil sa predáva samostatne).


Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoké rozlíšenie plné detailov
Inovovaný Retina displej teraz ponúka na IPS paneli väčšiu uhlopriečku 10.2" a rozlíšenie 2160 x 1620 bodov s hustotou 264 bodov na palec (ppi). Prináša veľmi ostrý obraz so skvelými uhlami pohľadu pre strih 4k videa, prípradu prezentácií, riadenie firmy, hranie hier aj multimediálnu zábavu.
 

  • Vysoký jas až 500 nitov.
  • Oleofobná povrchová úprava, která je odolná proti odtlačkom prstov a šmuhám.
  • Podporuje Apple Pencil (1. generácia)

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dve známe kamery
Tablet je vybavený zadnou kamerou s vylepšeným snímačom 8MP a objektívom so svetelnosťou  f/2.4, ktorá spoločne s výkonným procesorom umožňuje používať funkcie ako sú panoráma, DullHD video, slo-mo spomalené video 120fps, časozberné videá alebo napríklad režim samospúšte. Predná strana je vybavená FaceTime HD kamerou so snímačom 1.2MP a  f/2.2, ktorá umožňuje dosiahnutie lepšieho výkonu pri nízkom osvetlení. Vďaka tomu budú vaše video konverzácie alebo fotografie selfie vyzerať neuveriteľne. Predné a zadné fotoaparáty iPadu využiteje tiež na skenovanie dokumentov, alebo napríklad na projektovanie interiéru v rozšírenej realite.
 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tenký iba 7.5 mm
S tabletom získate všetko, čo máte na iPade radi v neuveriteľne elegantnom a prenosnom prevedení. iPad má len 483/493 gramov (WiFi/LTE verzia) a je 7.5 mm tenký, takže si ho môžete brať všade so sebou a presvedčí aj svojou odolnosťou. Vychutnajte si intuitívny operačný systém, skvelé aplikácie, vynikajúci výkon alebo FaceTime hovory kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Kvalitné zabezpečenie
Dajte zbohom klasickému spájaniu bodov na obrazovke alebo ďalším bezpečnostným prvkom, ktoré nemusia byť vždy úplne bezpečné, ak niekto zistí kľúč k odomknutiu displeja. Pre tieto prípady vybavila spoločnosť Apple nový tablet najdokonalejším heslom, ktoré nám darovala samotná príroda. Jedná sa o čítačku odtlačku prstov, kde môžete jediným dotykom prístroj odomknúť alebo bezpečne nakupovať na serveroch iTunes, iBooks a App Store.
 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nový systém iPadOS
iPadOS je postavený na základoch iOS ale navyše obsahuje šikovné funkcie a prednastavené aplikácie navrhnuté tak, aby využívali jedinečné možnosti iPadu. Možnosti veľkého displeja iPadu vylepšuje novo navrhnutá plocha a vo vyladenom rozvrhnutí môžete lepšie používať viac aplikácií súčasne.
 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ďalšie skvelé vychytávky

  • Podporuje Smart Keyboard s klávesami plnej veľkosti.
  • Rada predinštalovaných aplikácií.
  • Obrovský výber aplikácií v App Store.
  • Podpora rýchleho WiFi ac (HT80 s MIMO)
  • Až 10 hodín výdrže na jedno nabitie pri prehliadaní webu v sieti Wi‑Fi, sledovaní videí alebo počúvaní hudby
  • Dostupné originálne doplnky

Omlouváme se, popis obrázku chybí.