Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 

Apple iPad 9.7 (2017) 128GB Cellular Silver

Apple iPad 9.7 (2017) 128GB Cellular Silver

  • Kód: iPad 9.7 (2017) Cellular Silver
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 593,40 EUR
POPIS
Apple iPad 9.7 (2017) 128GB Cellular Silver
 
Nakupuj, prezeraj si fotky alebo pripravuj prezentáciu. Na ostrom 9,7‑palcovom displeji Retina sa vďaka jeho rozmerom a úrovni detailnosti všetko zobrazuje ako živé. 64-bitový čip A9 ponúka výkon, pri ktorom dokážu rýchlo a plynule fungovať všetky aplikácie. Objav kvalitné vzdelávacie aplikácie, hraj hry s vysokými nárokmi na grafiku alebo dokonca používaj dve aplikácie naraz. To všetko máš poruke aj vďaka batérii, ktorá vydrží až 10 hodín. Každá aplikácia pre iPad je šitá na mieru jeho schopnostiam. A keďže v App Store je veľké množstvo takýchto aplikácií, určite tu nájdeš nejakú aj na to, čo práve robíš. iOS 10 je ten najvyspelejší, najintuitívnejší a najbezpečnejší mobilný operačný systém na svete. Ponúka ti neuveriteľné možnosti. Môžeš pracovať a hrať sa v dvoch aplikáciách naraz, prijímať správy v iPhone a odpovedať na ne z iPadu a automaticky zálohovať súbory v iCloude, aby si k nim mal prístup odkiaľkoľvek. A obsahuje aj vstavané aplikácie, s ktorými svoj iPad využiješ ešte viac. 
 
Odtlačok tvojho prsta je dokonalým heslom, pretože je jedinečný a nosíš ho všade so sebou. S Touch ID okamžite odomkneš iPad a zabezpečíš súkromné údaje v aplikáciách. Robenie fotiek a videí s iPadom je hračka. Využi 8 Mpx kameru na detailné fotky a 1 080p HD videá, ktoré potom upravíš priamo v iPade cez aplikáciu Fotky, iMovie alebo nejakú inú z App Store. A cez prednú FaceTime HD kameru si zase môžeš nafotiť nejaké pekné selfie. iPad bez problémov spolupracuje s tvojimi ostatnými zariadeniami. Začni písať e-mail v iPhone a dokonči ho v iPade. Skopíruj obrázky, video a text v iPade a prilep ich do Macu, ktorý máš nablízku. Môžeš dokonca bezdrôtovo (a okamžite) zdieľať súbory medzi zariadeniami pomocou funkcie AirDrop. iPad neváži ani pol kila a je tenký 7,5 mm, takže sa doslova ponúka, aby si ho vzal so sebou všade, kam pôjdeš. A je aj odolný a prenosný a vďaka svojej jednoliatej hliníkovej konštrukcii pôsobí spoľahlivým a solídnym dojmom. iPad je navrhnutý tak, aby si zachoval pripojenie všade, kam sa vyberieš. Rýchle pripojenie k 802.11ac Wi‑Fi poskytuje priepustnosť až do 866 Mb/s. Model Cellular podporuje siete LTE po celom svete, takže sa pripojíš bez problémov.
 
Značka 
Apple 
 
Použitie
Tablet 
 
Operačný systém  
Apple iOS 
 
Verzia operačného systému  
iOS 10
 
Uhlopriečka displeja  
9,7 " (24,64 cm)
 
Rozlíšenie  
2048 × 1536
 
Technológia displeja  
Retina
 
Typ dotykového displeja  
Kapacitný 
 
Multi-touch  
10 × 
 
Frekvencia procesoru  
1,5 GHz 
 
Model procesoru  
Apple A9 
 
Veľkosť úložiska  
128 GB 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
2 GB
 
Typ interného úložiska  
Flash 
 
Rozlíšenie fotoaparátu  
8 Mpx 
 
Rozlíšenie selfie fotoaparátu  
1,2 Mpx 
 
Funkcie zariadenia 
- Wi-Fi 
- Bluetooth 
- 3G modem 
- 4G LTE 
- GPS 
 
Senzory  
- Pohybový senzor 
- Digitálny kompas 
- Gyroskop 
- Svetelný senzor 
 
WiFi  
WiFi 802.11n, WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11a 
 
Výdrž
Maximálna výdrž batérie  10 h 
 
Typ SIM karty  
Nano SIM 
 
Rozhranie tabletu  
Výstup pre slúchadlá 
 
Hmotnosť  
478 g
 
Rozmery
Šírka  240 mm (24 cm) 
Výška  169,5 mm (16,95 cm) 
Hĺbka  7,5 mm (0,75 cm) 
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra