Apple iPad Air 2 Wifi Cellular 128GB Silver

Apple iPad Air 2 Wifi Cellular 128GB Silver

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Apple iPad Air 2 Wifi Cellular 128GB Silver
 
iPad Air 2 má prepracovaný Retina displej, revolučný snímač odtlačkov prstov Touch ID, výkonný čip A8X, vylepšené kamery iSight a FaceTime HD a ešte rýchlejší bezdrôt. V odolnom hliníkovom tele, ktoré je len 6,1 milimetra tenké. Takže ho môžete brať takmer všade. A robiť s ním takmer všetko. Na iPade Air 2 všetko reaguje plynulejšie - od spúšťania aplikácií, cez hranie hier až po strih videa, pretože úplne nový čip A8X s 64-bitovou architektúrou triedy stolových počítačov má o 40 percent rýchlejší CPU ako čip A7 v iPade Air predchádzajúcej generácie. A 2,5-násobný grafický výkon. Pritom na batériu stále vydrží 10 hodín. Vďaka revolučnému snímaču odtlačkov prstov Touch ID môžete svoj iPad Air 2 odomykať a do zabezpečených aplikácií sa prihlasovať odtlačkom prsta. Tiež ním môžete potvrdzovať nákupy v iTunes, iBooks Store a App Store - bez zadávania hesla alebo platobných údajov.

iPad Air 2 dostanete s výkonnými aplikáciami na každodenné záležitosti. A s aplikáciami Apple pri vytváraní prezentácií, retušovaní fotiek, strihaní filmov, skladaní hudby a mnohom ďalšom môžete byť ešte produktívnejší a kreatívnejší. Na iPade Air 2 funguje aj množstvo aplikácií, na ktoré ste zvyknutí - napríklad Microsoft Word alebo Excel. V App Store sú stovky tisíc ďalších aplikácií vyvinutých priamo pre iPad. Takže nech sa zaujímate o fotografiu, hry, cestovanie alebo osobné financie, určite nájdete takú, s ktorou vám to pôjde lepšie. Udržiavať pripojenie ešte nikdy nešlo tak ľahko a rýchlo ako s iPadom Air 2. Jeho Wi-Fi 802.11ac s technológiou MIMO je totiž viac ako dvakrát rýchlejší ako Wi-Fi na iPade Air predchádzajúcej generácie. Takže si web môžete prezerať, videá streamovať a obsah sťahovať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. A Wi-Fi+ Cellular model podporuje rýchlejšie siete a ešte viac sietí po celom svete, takže sa pripojíte na viacerých miestach. Nový 8 MP fotoaparát iSight má vyspelú optiku, vylepšený snímač a výkonnejší obrazový signálový procesor, takže dokáže zachytiť neuveriteľne detailné fotky a videá v rozlíšení 1080 p. Môžete s ním vyfotiť panorámy vo vysokom rozlíšení, časozberné a spomalená videá. Videohovory a selfíčka sú s kamerou FaceTime HD ešte lepšie ako predtým, obzvlášť pri slabom osvetlení. Retina displej nie je len skvelý hľadáčik, ale zároveň robí z iPadu Air 2 skvelý nástroj na fotenie, úpravu fotiek a videí a delenie sa o ne. A existuje veľké množstvo aplikácií, ktoré využívajú zabudované kamery napríklad na analýzu golfového švihu, virtuálne presúvanie nábytku po obývačke alebo skenovanie, či ukladanie dokladov a rôznych potvrdení.

Svoje fotky, videá a ďalšie súbory môžete ukladať priamo v iPade Air 2 alebo na iCloude a bezpečne k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Samozrejme ich môžete ukladať a spravovať aj v aplikáciách iných prevádzkovateľov ako Dropbox alebo Google Drive. A jednoduchým kliknutím sa môžete o svoje dokumenty či súbory podeliť cez AirDrop s ľuďmi v blízkosti. Bez akéhokoľvek nastavovania. Pri vývoji iPadu Air 2 a iOS 8 nám išlo o to, aby fungovali v hladkej súhre a vytvárali skvelý zážitok vo vysoko bezpečnom prostredí. Pretože iOS vyvíjame predovšetkým s dôrazom na zabezpečenie, väčšina mobilného malvéru na svete končí na iných platformách. A neustále pracujeme na tom, aby bol ešte bezpečnejší. V rýchlosti dodávania aktualizácií operačných systémov sme na špičke počítačového priemyslu a sťahovanie aj inštaláciu aktualizácií na iPade maximálne uľahčujeme, aby ste mohli stále využívať najnovšie ochranné mechanizmy. V spoločnosti Apple si vás neprofilujeme podľa obsahu e-mailov alebo zvyklostí pri prezeraní webu, aby sme potom váš profil predávali inzerentom. „Nemonetizujeme“ informácie, ktoré si ukladáte na iPade do iCloudu. A nečítame vaše e-maily ani správy, aby sme získali informácie, ktoré zhodnotíme. Náš softvér a služby majú prispieť k tomu, aby sme prinášali ešte lepšie produkty. Nič iné.
 
Výrobca
Apple
 
Operačný systém  
Apple iOS
 
Verzia operačného systému  
iOS 8
 
Uhlopriečka displeja  
9,7 " - 24,64 cm
 
Rozlíšenie  
2048 × 1536
 
Technológia displeja  
Retina
 
Multi-touch  
10 × 
 
Frekvencia procesoru  
1,5 GHz 
 
Model procesoru  
Apple A8x 
 
Veľkosť úložiska  
128 GB 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
2 GB 
 
Typ interného úložiska  
Flash 
 
Funkcie
- Wi-Fi 
- BlueTooth 
- 3G modem 
- GPS 
 
Senzory  
- pohybový a svetelný senzor 
- digitálny kompas 
- gyroskop 
 
Rozlíšenie fotoaparátu  
8 Mpx 
 
Rozlíšenie selfie fotoaparátu  
1,2 Mpx 
 
Rozhranie tabletu  
Výstup pre slúchadlá 
 
Rozmery
Šírka 24 cm 
Výška 16,95 cm 
Hĺbka 0,61 cm 
 
Max.výdrž batérie  
9,8 h 
 
SIM karta
Nano SIM 
 
Hmotnosť  
444 g