Apple iPad Mini 4 wifi 128GB Silver

Apple iPad Mini 4 wifi 128GB Silver

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Apple iPad Mini 4 wifi 128GB Silver

Nový iPad mini 4 klame telom. Dáva vám do ruky nekompromisný výkon a potenciál. je ešte tenší a ľahší než predtým. A pritom natoľko výkonný, aby vám pomohol posúvať nápady ešte ďalej. Všetko, čo na iPadu máte radi, koncentruje iPad mini 4 do neskutočne elegantného a prenosného objektu. Kdekoľvek a kedykoľvek si tak môžete pustiť obľúbený film, zahrať skvelú hru, zavolať cez FaceTime kamarátovi alebo urobiť kus práce. iPad mini 4 používa čip A8 s 64-bitovou desktopovú architektúrou druhej generácie. Nech si prezeráte fotky, upravujete video, alebo predvádzate prezentáciu, pôjde vám to hladko a plynulo .

Fotoaparát iSight v iPadu mini 4 má vyspelú optiku, vylepšený snímač a vlastný obrazový signálny procesor Apple. Vie aj šikovné funkcie ako panoráma, časozberné video, spomalí video, sekvenčné fotenie a samospúšť. Prepracovali sme aj predné kameru HD, ktorá teraz má vylepšený snímač a väčšie pixely pre ešte lepšie zábery pri slabom osvetlení. Výsledok? Všetky vaše fotky a videá - aj videohovory a selfíčka - vyzerajú parádne. Prevratnú technológiu Touch ID premieňa iPad mini 4 odtlačok vášho prsta v dokonalej heslo, ktoré spoľahlivo nezabudnete. Takže zariadenie odomknete jedným dotykom. A aj keď iPad požičiavate niekomu inému, budú vaše osobné dáta v bezpečí. Pomocou Touch ID potvrdíte nákupy v iTunes, iBooks a App Store. A môžete rýchlo, pohodlne a bezpečne nakupovať vo spolupracujúcich aplikáciách. WiFi na iPadu mini 4 je viac ako dvakrát rýchlejšia než u predchádzajúcich generácií. Sťahovať, zdieľať alebo prezerať web môžete prakticky kdekoľvek. Pomocou Apple SIM sa môžete ešte ľahšie ako prv pripojiť vo viac ako 90 krajinách a územiach.

V iPadu mini 4 beží iOS 9, najintuitívnejšie, najvyspelejšie a najbezpečnejší mobilný operačný systém na svete. Jeho vylepšené aplikácie a nové možnosti multitaskingu ako Slide Over, Split View a Obraz v obraze vám hravo pomôžu byť produktívnejší. Nech potrebujete pri písaní recenzie knižky hľadať veci na webe, alebo chcete pri hovore cez Face Time pracovať s kolegom na prezentáciu, iOS 9 vám pomôže dostať z iPadu ešte viac než predtým.V iPadu mini 4 sú prichystané výkonné aplikácie na každodenné záležitosti, ako je prezeranie webu, vybavovanie e-mailov, úpravy filmov a fotiek, písanie článkov alebo čítanie knižiek. A v App Store sú stovky tisíc aplikácií, ktoré sú všetky navrhnuté pre veľký Retina displej. Nie sú to len roztiahnuté telefónne aplikácie. Nech sa teda venujete fotografiám, hrám, cestovanie, alebo osobným financiám, určite nájdete aplikáciu, s ktorou vám to pôjde lepšie.

Pri vývoji iPadu mini 4 a iOS 9 nám išlo o to, aby fungovali v hladkej súhre a vytvárali skvelý zážitok vo vysoko bezpečnom prostredí. Pretože iOS vyvíjame s takým dôrazom na zabezpečenie, väčšina mobilného malwaru na svete končí na iných platformách. A neustále pracujeme na tom, aby bol ešte bezpečnejšie. V rýchlosti dodávanie aktualizácií operačného systému sme na špičke počítačového priemyslu. A stohovanie aj inštaláciu aktualizácií do iPadu maximálne uľahčujeme, aby ste mohli neustále využívať najnovšie ochranné prostriedky. Apple si vás neprofiluje podľa obsahu e-mailov alebo zvyklostí pri prezeraní webu, aby potom váš profil predával inzerentom. "Nemonetizujeme" informácie, ktoré si ukladáte na iPade alebo iCloudu. nečítame vaše e-maily alebo správy, aby sme vám potom mohli predávať produkty. Náš softvér a služby majú jednoducho zvyšovať hodnotu našich zariadení. Nič iné. iPad mini 4 sa pripojí k tisícom bezdrôtových doplnkov - vrátane klávesníc iných výrobcov. cez AirPrint môžete tlačiť na väčšinu bezdrôtových tlačiarní. A prostredníctvom AirPlay a Apple TV môžete čokoľvek z iPadu mini 4 bezdrôtovo streamovať na HD televíziu.

Operačný systém
Apple iOS

Verzia operačného systému
iOS 9

Uhlopriečka displeja
7,9"

Rozlíšenie
2048 × 1536

Technológia displeja
Retina

Typ dotykového displeja
Kapacitný

Multi-touch
10 ×

Frekvencia procesoru
1,5 GHz

Počet jadier procesoru


Model procesoru
Apple A8

Veľkosť úložiska
128 GB

Operačná pamäť
2 048 MB (2 GB)

Typ interného úložiska
Flash

Funkcie
Wi-Fi, BlueTooth, 3G modem, 4G LTE, GPS

Senzory
Pohybový senzor, Digitálny kompas, Gyroskop, Svetelný senzor

Rozlíšenie fotoaparátu
8 Mpx

Rozlíšenie druhého fotoaparátu
1,2 Mpx

Rozhranie tabletu
Výstup pre slúchadlá

Maximálna výdrž batérie
9 h

Veľkosť displeja
Malý displej 8" a menej

Uhlopriečka displeja
7,9 " (20,07 cm)

Rozmery
Šírka: 134,8 mm (13,48 cm)
Výška: 203,2 mm (20,32 cm)
Hĺbka: 6,1 mm (0,61 cm)

Hmotnosť
304 g (0,3 kg)
                    
Alternatívne názvy výrobku:
Apple iPad Mini 4 wifi 128GB Silver, Apple iPad Mini 4, Pad Mini 4, 4 wifi 128GB