LENOVO Tab M7 TB-7305F 7.0 1GB RAM 16GB WiFi Platinum Grey incl. back cover + screen protector

LENOVO Tab M7 TB-7305F 7.0 1GB RAM 16GB WiFi Platinum Grey incl. back cover + screen protector

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Lenovo
Cena: 83,00 EUR
OMC : 100,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Lenovo Tab M7

Tablet pre celú rodinu - to je Lenovo Tab M7. Je perfektným spoločníkom pre vašu zábavu v kompaktnom prevedení s kovovým zadným krytom pre prvotriedne a komfortné držanie.
  • Optimalizovaný Android Go edition.
  • IPS displej prináša pestrofarebný obraz.
  • Možnosť vytvoriť niekoľko profilov a detský režim Kid 's Mode.
  • Výnimočne tenký a ľahký.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Optimalizovaný výkon
Lenovo Tab M7 využíva odľahčenú verziu systému Android Go, ktorá je určená pre cenovo dostupné tablety a telefóny a nie je tak náročná na výkon hardvér. Užite si rýchlejšie reakcie s 4jádrovým procesorom 1.3 GHz. Všetko je vyladené pre plynulý chod a nenáročné použitie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Príjemný obraz
Disponuje širokouhlým 7 "displejom s rozlíšením 1024 x 600 bodov a technológií pre ochranu vášho zraku. V kombinácii s IPS technológiou panelu si užijete brilantný obraz v akomkoľvek svetle a pod ľubovoľným uhlom. IPS displej dokáže zobraziť veľmi verné farby a zároveň vám ponúkne pozorovacie uhly až 178 ° v oboch rovinách.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Optimalizovaný pre celú rodinu
Zdieľajte tabliet s celou rodinou, a to dokonca aj s deťmi, bez toho aby ste prišli o svoje individuálne nastavenie. Špeciálnym režim pre deti disponuje aktuálnym a prispôsobeným obsahom pre deti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dvojica kamier
Tablet sa vyznačuje množstvom multimediálnych funkcií pre zábavu a voľný čas. Jeho výbavu a výkon možno využiť nielen pre hranie hier a prehrávanie multimédií. Nechýba 2 Mpx predná kamera pre konferenčné hovory a on-line chatovanie. Prítomná je aj zadná 2 Mpx pre fotografie alebo videá.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


 

Operačný systém ANDROID
Uhlopriečka displeja 7 "
Operačná pamäť 1 GB
Vnútorná pamäť 16 GB
Rozlíšenie displeja 1024 x 600
Rozlíšenie predného fotoaparátu 2 MPx
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 2 MPx
Kapacita Batérie 3500 mAh
Slot pre pamäťovú kartu ÁNO
SIM NIE
Farba ŠEDÁ
Hmotnosť 236 g
Šírka 176,3 mm
Výška 102,9 mm
Hĺbka 8,3 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO
Stav výrobku NOVÝ


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra