Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560N WIFI 8GB White (SM-T560NZWAXEZ)

Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560N WIFI 8GB White (SM-T560NZWAXEZ)

  • Kód: Samsung Tab E 9.6 Wifi
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 139,50 EUR
POPIS
Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560N WIFI 8GB White
 
Spoločnosť Samsung dbá na skvelý displej a zobrazovanie obrazoviek svojich produktov. Aj práve preto dostal tablet Samsung Galaxy Tab E 9,6 palcovú obrazovku s TFT technológiou. Tento kapacitný displej rozlišuje 16 miliónov farieb s zobrazuje s rozlíšením 800 x 1280 pixelov. Súčasťou dotykovej obrazovky sú tiež senzory, ktoré ovládajú technológiu Multitouch a sú tak schopné zaregistrovať niekoľko dotykov prstov súčasne. Ovládanie zariadenia je omnoho jednoduchšie a presnejšie s multidotykovým displejom. Jednoduché ovládanie je tiež výhodou vstavaného 5 Mpx zadného fotoaparátu. Všetky jedinečné momenty zachytíve hravo a s ľahkosťou jediným dotykom obrazovky. So samozaostrením budú zábery jasné a vo vysokej kvalite s rozlíšením 2592 x 1944 pixelov. Nie je prekvapením, že s touto kamerou môžete aj nahrávať videá v HD rozlíšení s 30 fps. Ak radi telefonujete s blízkymi prečo nevylepšiť telefonáty aj videom. Galaxy Tab E má vstavanú dvojmegapixelovú prednú kameru, ktorá dobre poslúži ako prostriedkom videotelefonátov. Veľká obrazovka tabletu Samsung Galaxy Tab E je výnimočná a užitočná aj vďaka tomu, že umožňuje súčasné zobrazenie viacerých okien. Môžete tak sledovať videá na Youtube a súčasne odpisovať priateľom na sociálnej sieti. S kvalitným výkonom štvorjadrového procesora Soreadtrun SC7730, ktorý pracuje na takte 1,3 GHz zvláda tablet viac spustených aplikácii naraz. Operačná RAM pamäť s veľkostou 1,5 GB dodáva výkonu rýchlosť a stabilitu. Využite možnosť a posuňte kapacitu tabletu ďalej. Dodávaná veľkosť internej pamäte je 8 GB ale vďaka slotu na pamäťovú kartu ju môžete zväčšiť až na 128 GB. Samotný tablet je ľahko prenosné zariadenie s hrúbkou 8,5 mm a váhou 490 gramov. Zadná časť tabletu má protišmytovú úpravu, ktorá pripomína tkaninu a tak je držanie tabletu pohodlné a bezpečné aj v rukách vašich najmeenších. Pre deti je upravených viac funkcii, pri ktorých ich sprevádzajú pestrofarebné animované postavičky. V detskom režime viete nastaviť časové obmedzenia, zablokovať nevhodné aplikácie a tiež sledovať aktivity svojich detí. Vaši potomkovia si tak môžu užiť množstvo zábavy s hrami a aplikáciami, ktoré tablet ponúka.
 
Značka
Samsung
 
Použitie 
Tablet
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja
9,6 "
 
Rozlíšenie displeja
1280 x 800
 
Displej
TFT
 
Typ panelu
IPS
 
Frekvencia procesoru    
1,3 GHz
 
Typ procesoru
Spreadtrum
 
Model procesoru
SC7730
 
Počet jadier procesora
4 x 
 
Operačný systém    
Android
 
Kapacita batérie
5000 mAh
 
Vnútorná pamäť    
1,5 GB
 
Vnútorná kapacita pre ukladanie    
8 GB
 
Integrovaná čítačka kariet    
Áno
 
Integrovaná čítačka kariet
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu
Áno
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty
128 GB
 
Rozlíšenie zadnej kamery    
5 MPx
 
Rozlíšenie predného fotoaparátu    
2 MPx
 
Funkcie zariadenia 
- Bluetooth    
- Wi-Fi
- Wi-Fi Direct    
- GPS
- GLONASS    
- Vstavané reproduktory
- Zabudovaný mikrofón 
- Nahrávanie videa
 
Senzory zariadenia
Akcelerometer
 
Verzia USB
USB 2.0
 
Konektor na slúchadlá
3,5 mm stereo
 
4G / LTE  
Nie
 
3G    
Nie
 
Rozmery
Šírka: 14,95 cm
Hĺbka: 0,85 cm
Výška: 24,19 cm
 
Hmotnosť    
490 g
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra