Pozor!
Zmena otváracích hodín od 22.07.2019 - 31.08.2019 
 
PONDELOK - PIATOK: 09:00 - 16:00
SOBOTA - NEDEĽA: ZATVORENÉ 

Samsung Galaxy Tab A 7.0 T280 (2016) Wifi Black (SM-T280NZKAXEZ)

Samsung Galaxy Tab A 7.0 T280 (2016) Wifi Black (SM-T280NZKAXEZ)

  • Kód: Samsung TabA 7.0 T280
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 114,00 EUR
OMC : 137,00 EUR ⓘ
POPIS
Samsung Galaxy Tab A 7.0 T280 (2016) Wifi Metallic Black
 
Tablet Samsung Galaxy Tab A je vybavený 7" veľkým TFT displejom, ktorý vyniká perfektným zobrazením celého obsahu. Vďaka rozlíšeniu 1280 x 800 bude čítanie kníh alebo prehliadanie webu naozaj pohodlné a príjemné. Displej navyše využíva LED podsvietenie, takže jeho čitateľnosť bude perfektná aj na priamom slnku. Sledovanie filmov bude taktiež veľmi pohodlné. Tablet tiež vyniká svojim spracovaním. Jeho hrúbka činí len 8,7 mm, takže je príjemne tenký, skvele sa drží v ruke a celkovo pôsobí naozaj elegantným dojmom. Výkon tu určuje štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,3 GHz pre každé jadro. Spolu s operačnou pamäťou RAM, ktorá má kapacitu 1,5 GB, vytvára ideálnu kombináciu pre dostatočný výkon v práci, ale aj pri zábave. Pekných fotografií docielite vďaka zadnej kamere s rozlíšením 5 MPx a s čipom CMOS. Zadná kamera tiež podporuje funkciu autofocus, takže vaše fotografie budú vždy perfektne ostré. Predná kamera má rozlíšenie 2 MPx, je tak vhodná pre videotelefonovanie cez obľúbený program Skype. Tablet možno pripojiť do WiFi siete štandardov 802.11 b, g, n, ďalej prostredníctvom Bluetooth, ho možno pripojiť k počítaču alebo ho spárovať s mobilným telefónom. Interné úložisko poskytuje užívateľovi 8 GB úložného priestoru. Ak by táto hodnota bola málo, možno ju rozšíriť pomocou pamäťových kariet microSD. V Galaxy Tab A je nainštalovaný operačný systém Android 5.1. Jeho používateľské rozhranie je navrhnuté tak aby ovládanie tabletu bolo jednoduché a intuitívne. Android vyniká podporou množstva najrôznejších aplikácií prístupných v Obchode Play, ktorý je v tablete už predinštalovaný. Operačný systém je skvele odladený, na vašom tablete tak pobeží plynulo bez zásekov. V piatej verzii sa objavili zaujímavé funkcie, napríklad možnosť vytvorenia užívateľských účtov alebo vylepšený režim úspory energie.
 
 
Značka
Samsung
 
Použitie 
Tablet
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja    
7,0 " (17,77 cm)
 
Rozlíšenie v pixeloch   
1280 x 800 (WXGA)
 
Technológia zobrazenia    
TFT
 
Farebná hĺbka
16 mil.
 
Podpora pera S Pen
nie
 
Frekvencia procesora    
1,3 GHz
 
Počet jadier procesora    
4 x 
 
Vnútorná pamäť    
1,5 GB
 
Vnútorná kapacita pre ukladanie    
8 GB
 
Externá pamäť
MicroSD (až do 200GB)
 
Operačný systém    
Android 5.1
 
Kapacita batérie    
4000 mAh
 
Vymeniteľná batéria
nie
 
Doba prehrávania videa    
do 9 hodín
 
Používanie internetu (Wi-Fi)
do 11 hoín
 
Rozlíšenie zadnej kamery    
5 MP
 
Rozlíšenie predného fotoaparátu    
2 MP
 
Maximálne rozlíšenie videa    
1280 x 720 px
 
Funkcie zariadenia 
- Bluetooth    
- Wi-Fi
- Wi-Fi Direct    
- GPS
- GLONASS    
 
Senzory zariadenia 
- Akcelerometer
 
4G    
Nie
 
3G    
Nie
 
Verzia USB
USB 2.0
 
Konektor na slúchadlá
3,5 mm stereo
 
Rozmery
Šírka: 10,88 cm
Hĺbka: 0,87 cm
Výška: 18,69 cm
 
Hmotnosť    
283 g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra