Samsung Galaxy Tab A T290 8.0 32GB WiFi Silver (SM-T290NZKAXEZ)

Samsung Galaxy Tab A T290 8.0 32GB WiFi Silver (SM-T290NZKAXEZ)

  • Kód: Samsung Galaxy Tab A T290 8.0
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 168,00 EUR
OMC : 202,00 EUR ⓘ
POPIS
Samsung Galaxy Tab A T290 8.0 32GB WiFi Silver
 
Tablet, ktorý bude stále s vami
Objavte praktického spoločníka v Galaxy Tab A (8.0”), tablete, ktorý exceluje v základných funkciách, ale ponúka oveľa viac. Vďaka svojmu dizajnu sa ľahko nosí v jednej ruke, je tenký, kompaktný a prenosný. Predstavuje tak ideálnu kombináciu výkonu, dizajnu a dostupnosti.
 
Dizajn, ktorý sa vám prispôsobí
Odstránili sme predné tlačidlo Domov a presunuli logo na zadnú stranu Galaxy Tab A (8.0”, 2019), aby sme vám poskytli ešte väčšiu obrazovku na objavovanie. Duálne reproduktory ukryté v spodnej časti nie sú viditeľné a dotvárajú tak celkový štíhly efekt. Zadná kovová strana s logom Samsung dodáva tabletu nádych elegancie.
 
Supertenký tablet
Na Galaxy Tab A (8.0”)nájdete miesto vždy a všade. Je tenký a váži iba 345 gramov, takže ho deti ľahko unesú, zatiaľ čo dospelým stačí na jeho uchopenie jedna ruka. Zlaďte ho so svojím štýlom a vyberte si čiernu alebo striebornú farbu.
 
Obrazovka, ktorú si zamilujete
Galaxy Tab A (8.0”) má 8" displej s rozlíšením 1 280 × 800 a pomerom strán 16 : 10 pre optimálne horizontálne aj vertikálne používanie. Aby ste mohli rovno začať streamovať a sledovať videá, získate tablet spolu so službou YouTube Premium, takže môžete svoje obľúbené videá prehrávať bez reklám a prerušenia.
 
Digitálne ihrisko pre vaše deti
Špeciálna detská domovská obrazovka umožní vašim ratolestiam bezpečne objavovať možnosti tabletu. Jednoduchým kliknutím sa im otvorí virtuálny svet plný veselých animovaných postavičiek. Zároveň môžete kedykoľvek kontrolovať čas, ktorý vaše deti strávia s tabletom, takže vždy budete mať dokonalý prehľad.
 
Ostaňte pripojení. Aj keď práve nie ste spolu
Používatelia Samsung Account môžu medzi sebou zdieľať veci zo svojho Kalendára, Samsung Notes alebo Galérie. S okamžitým zdieľaním udalostí, poznámok, fotiek a videí môže vaša rodina vytvárať svoje spoločné spomienky.
 
Zamerajte sa len na to podstatné
Na displeji vášho Galaxy Tab A (8.0”) teraz uvidíte vždy len to najdôležitejšie. Kedykoľvek a kdekoľvek. Postará sa o to inteligentné rozhranie One UI, ktoré samo vyberá relevantný obsah na mieru vašim potrebám. Stačí jedno ťuknutie prstom a môžete si užívať prehľadne optimalizované prostredie na veľkorysej obrazovke tabletu.
 
Výnimočná životnosť batérie
Galaxy Tab A (8.0”) má v sebe viac energie, než by ste pri tak elegantnom zariadení čakali. S batériou s kapacitou 5 100 mAh* takmer zabudnete na nabíjačku a budete si iba užívať nekonečnú slobodu pri cestovaní alebo pri sledovaní filmov.
*Typická hodnota podľa testovania v laboratórnych podmienkach externou spoločnosťou. Typická hodnota predstavuje odhadovanú priemernú hodnotu pri zvážení odchýlky vzoriek testovaných podľa normy IEC 61960. Minimálna kapacita je 4 980 mAh. 
 
Väčší výkon, väčšia pamäť
Keď príde na výkon a úložisko, Galaxy Tab A (8.0") nijako nezaostáva ani v jednom. Prichádza s 2 GB RAM, 32GB úložiskom a najnovším operačným systémom Android Pie. Slot na SD kartu umožňuje rozšírenie pamäte o ďalších 512 GB, takže môžete mať všetky svoje spomienky na jednom mieste.
 
Značka
Samsung
 
Použitie 
Tablet
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
8.0" (203.1 mm)
 
Rozlíšenie  
1280 x 800 (WXGA)
 
Technológia displeja  
TFT
 
Frekvencia procesoru  
2 GHz
 
Počet jadier procesoru  
4 × 
 
Operačný systém  
Android 
 
Kapacita batérie 
5100 mAh 
 
Vymeniteľná batéria
Nie
 
Veľkosť úložiska  
32 GB 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
2 GB
 
Externá pamäť
MicroSD (až do 512GB)
 
Hlavný fotoaparát  
- rozlíšenie 8 Mpx 
- automatické ostrenie
 
Predný fotoapoarát
- rozlíšenie 2 Mpx
 
Funkcie zariadenia 
- Wi-Fi, Wi-Fi Direct
- Bluetooth v4.2
- GPS, Glonass, Beidou,Galileo
 
Senzory zariadenia
- Akcelerometer
- Svetelný senzor
 
Verzia USB
USB 2.0
 
Konektor na slúchadlá
3,5 mm stereo
 
Rozmery
210.0 x 124.4 x 8.0
 
Hmotnosť  
345 g
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra