Samsung Galaxy Tab A T590 10.5 32GB Wifi Grey (SM-T590NZAAXEZ)

Samsung Galaxy Tab A T590 10.5 32GB Wifi Grey (SM-T590NZAAXEZ)

  • Kód: Samsung Galaxy Tab A T590 10.5
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 232,00 EUR
OMC : 278,00 EUR ⓘ
POPIS
Samsung Galaxy Tab A T590 10.5 32GB Wifi Grey
 
Zoznámte sa s vašim novým domácim spoločníkom Galaxy Tab A (2018, 10,5). Tablet s 10,5 palcovým displejom, štvorkanálovými 3D surroundovými reproduktormi, vysokým výkonom a dlhou výdržou batérie je ako stvorený pre rodinné používanie. Vďaka čistému prevedeniu 10,5 palcového displeja s pomerom strán 16:10 poskytne Galaxy Tab A (2018, 10,5) vám a vašej rodine skutočne pohlcujúci divácky zážitok ako z kinosály. Spoznajte novú dimenziu zvuku so štvorkanálovou repro sústavou. Štyri reproduktory v rohoch zariadenia zabezpečia priestorový zvuk a prispôsobia stereo nastavenia podľa smerovania obrazovky. Audio využívajúce riešenie Dolby Atmos sa skutočne hýbe a vy si tak doprajete bohaté 3D surroundové počúvanie. Odpojte svoj Tab A (2018, 10,5) a zoberte si ho so sebou. Jeho 7300mAh batéria vydrží na jedno nabíjanie prehrávať videá až 15 hodín. A funkcia Fast Charging umožňuje plné nabitie za menej ako 3 a pol hodiny. Pripravte sa na dlhé používanie bez zbytočného čakania. Galaxy Tab A (2018, 10,5) disponuje AP čipsetom a 3GB operačnou pamäťou RAM, čím znižuje záťaž a zvyšuje výkon. Je vybavený tiež 32GB úložiskom a micro SD vstupom, vďaka ktorému môžete získať až 400GB pamäte a ukladať si vaše obľúbené filmy vo vysokom HD rozlíšení. Galaxy Tab A (2018, 10,5) nikdy skutočne neoddychuje. Počas nabíjania v stojane totiž dokáže funkcia Daily Board napríklad zobrazovať vaše obľúbené fotografie. Alebo vás informovať o počasí, čase alebo vašom kalendári. Riešenie Bixby Vision ponúka funkciu Live Result, vďaka ktorej sa toho môžete v reálnom čase veľa dozvedieť. Prezrite si informácie o tovare, ktorý práve vidíte vo výklade obchodu, zistite viac o pamiatkach či prekladajte značky a jedálne lístky v cudzom jazyku. Ikonu Bixby Vision nájdete v hľadáčiku fotoaparátu. Galaxy Tab A (2018, 10.5) disponuje režimom pre viacerých používateľov a tak môže tablet využívať každý člen rodiny po svojom. Vytvorte si až osem osobitných používateľských účtov, v ktorých si jednotlivci môžu podľa preferencií meniť nastavenia. Režim Samsung Kids poskytuje špeciálne užívateľské rozhranie pre deti, ktoré umožňuje rodičom mať kontrolu nad prezeraným obsahom a časom používania. Deti tak môžu využiť intuitívne vzdelávacie a zábavné funkcie, ktoré im schvália ich rodičia.Galaxy Tab A (2018, 10,5) slúži vďaka vstavaným aplikáciám a ďalšiemu obsahu ako vzdelávacia pomôcka pre všetky zvedavé deti. Aplikácie Galaxy pre deti a stránky spoločnosti LEGO ponúkajú voľné dostupný aj platený obsah.
 
Značka
Samsung
 
Použitie 
Tablet
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
10.5" (267.2 mm)
 
Rozlíšenie  
1920 x 1200 (WUXGA)
 
Technológia displeja  
TFT
 
Podpora pera S Pen
Nie
 
Model procesoru  
Qualcomm Snapdragon 450
 
Frekvencia procesoru  
1,8 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 × 
 
Operačný systém  
Android 
 
Kapacita batérie 
7300 mAh 
 
Vymeniteľná batéria
Nie
 
Veľkosť úložiska  
32 GB 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3 GB
 
Externá pamäť
MicroSD (až do 400 GB)
 
Hlavný fotoaparátu  
- rozlíšenie 8 Mpx 
- automatické ostrenie
- blesk
 
Predný fotoapoarát
- rozlíšenie 5 Mpx
 
Funkcie zariadenia 
- Wi-Fi, Wi-Fi Direct
- Bluetooth v4.2
- GPS, Glonass, Beidou
 
Senzory zariadenia
- Akcelerometer
- Gyroskop
- Geomagnetický senzor
- Hallový senzor
- RGB svetelný senzor
 
Verzia USB
USB 2.0
 
Konektor na slúchadlá
3,5 mm stereo
 
Rozmery
260.0 x 161.1 x 8.0
 
Hmotnosť  
534 g

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra