Samsung Galaxy Tab Active 2 T390 8.0 16GB Black (SM-T390NZKAXEZ)

Samsung Galaxy Tab Active 2 T390 8.0 16GB Black (SM-T390NZKAXEZ)

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Samsung Galaxy Tab Active2 T390 8.0 16GB WiFi Black
 
Sústreďte sa na prácu a zabudnite na možnosť pomyselného poškodenia. Tablet Galaxy Tab Active2 sa vyznačuje pevnou protisklzovou úpravou, s ktorou odolá aj extrémnym podmienkam. A špeciálny zadný kryt zariadenia je odolný podľa certifikácie MIL-STD 810G. Ochrana vášho zariadenia sa stala našou najvyššou prioritou. Tablet Galaxy Tab Active2 sa spolu s perom S Pen vyznačuje vodeodolnosťou, ktorá umožňuje bezproblémové používanie zariadenia aj v nepriaznivých pracovných podmienkach. Vysoká koncentrácia prachu, kondenzácia či náhodné obliatie váš pracovný výkon už viac neohrozia. Predĺžená výdrž batérie Galaxy Tab Active2 si hravo poradí aj s hraničnými deadlinmi. Tablet vám tiež poskytne podporu v prípade ak sa vaše obchodné stretnutie o niekoľko hodín predĺži. Batériu tabletu môžete okrem toho celkom jednoducho vybrať a vymeniť. Je kompatibilná s tou, ktorá sa nachádza v tablete Galaxy Tab Active, vďaka čomu sa vyhnete ďalším zbytočným prevádzkovým nákladom. S perom S Pen môžete vďaka jeho pokročilému citlivému hrotu na tablete Galaxy Tab Active2 pohodlne vytvoriť elektronický podpis v akomkoľvek štádiu logistického procesu, dokonca aj v nepriaznivom vlhkom počasí. V podnikaní hrá čas kľúčovú úlohu, a preto oceníte funkciu Air Command, ktorá garantuje rýchly a jednoduchý prístup k užitočným aplikáciám.
 
Dôveryhodné zabezpečenie skvalitní a urýchli vaše pracovné tempo. Biometrická autentifikácia, ktorú vyvinula spoločnosť Samsung, pozostáva z rozoznania tváre v kombinácii s nasnímaním odtlačku prstov. Vaše dáta tak zostanú prístupné skutočne iba vám. Pridaný gyroskop či geomagnetický senzor zvýši úroveň vašej používateľskej skúsenosti. Rozšírenú realitu je možné pri tablete Galaxy Tab Active2 využiť napríklad na školenia zamestnancov či zákaznícku podporu. Firmy tak môžu svojich zamestnancov vyškoliť v reálnom prostredí ešte pred tým, než sa príslušný pracovník po prvýkrát dostane do skutočného pracovného prostredia. Galaxy Tab Active2 sa vyznačuje 3GB pamäťovou RAM a osemjadrovým 1,6GHz procesorom, ktorý umožňuje plynulé používanie viacerých aplikácií súčasne. Zároveň zvládne aj neprerušený chod rozšírenej reality, ktorá optimalizuje úroveň produktivity. Jednou z ďalších praktických funkcií Galaxy Tab Active2 je čítanie čiarových kódov. NFC senzor vám umožní efektívnu prácu na zadaniach a to bez ohľadu na to, či pracujete v logistickom dodávateľskom odvetví alebo v doprave. Pokročilý 8Mpx zadný a 5Mpx predný fotoaparát umožňuje bezproblémové skenovanie ID či pasov. S tabletom Galaxy Tab Active2 sa nemusíte báť o bezpečnosť svojich dát. Služba Samsung Knox 2.8 ponúka niekoľkovrstvové pokročilé zabezpečenie v podobe snímania odtlačkov prstov, ktoré ochráni vaše dáta od toho, aby sa nedostali do nepovolaných rúk.
 
Značka
Samsung 
 
Použitie 
Tablet
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
8.0" (203.1 mm)
 
Rozlíšenie v pixeloch   
1280 x 800 (WXGA)
 
Technológia displeja  
TFT
 
Frekvencia procesora
1,6 GHz
 
Počet jadier procesora
8x 
 
Pamäť
3 GB RAM + 16 GB ROM
 
Operačný systém   
Android 7.1
 
Kapacita batérie
4450 mAh
 
Fotoaparát
Zadný fotoaparát: 8.0 Mpx
Predný fotoaparát: 5.0 Mpx
 
Funkcie zariadeniaň
- GPS, Glonass
- Wi-Fi, Wi-Fi Direct
- Bluetooth
- NFC
 
Senzory
Akcelerometer, Snímač odtlačkov prstov, Gyroskop, Geomagnetický senzor, Hallový senzor, RGB svetelný senzor, Senzor priblíženia
 
Rozmery
127.6 x 214.7 x 9.9
 
Hmotnosť  
415 g
 
Konektory
USB 2.0, 3,5 mm stereo