SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite P610 10.4 WiFi 64GB Black (SM-P610NZAAXEZ)

SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite P610 10.4 WiFi 64GB Black (SM-P610NZAAXEZ)

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 346,00 EUR
OMC : 415,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Ideálny spoločník na písanie poznámok
Nový Galaxy Tab S6 Lite vás nadchne 10,4 "displejom, ktorý sa vošiel do kompaktného a ľahkého tela. Operačný systém Android s modernou nadstavbou One UI 2 zaručuje univerzálne využitie. Tablet ale vďaka pribalenému peru S Pen obzvlášť exceluje vo vytváraní poznámok, kreslení či v úpravách dokumentov.

 

 

Úžasne ľahký a prenosný
Tenký kovový unibody dizajn a moderné farebné prevedenie ... Minimalistický Galaxy Tab S6 Lite vás úplne očarí. Navyše je tablet kompaktný a ľahký. Zmestí sa aj do menšej tašky či kabelky, takže ho môžete neustále nosiť pri sebe.

 

Pero S Pen máte vždy po ruke
Potrebujete si niečo načrtnúť? Rýchlo zapísať poznámku? Pohodlne zeditovať dokument? Súčasťou výbavy tabletu Galaxy Tab S6 Lite je praktické a smart pero S Pen. Láka na prirodzený úchop a špičkovú citlivosť na tlak, takže sa ním veľmi dobre píše aj kreslí. Nemusíte sa obávať, že by ste ho stratili - k tabletu sa prichytí pomocou magnetického držiaka. Máte tiež možnosť doobjednať praktické puzdro, ktoré má na pero vyhradené miesto.

 

Stvorený pre študentov
Na testy a ústne skúšky sa pripravuje neporovnateľne lepšie, keď máte precízny poriadok v študijných materiáloch a vlastných poznámkach. Galaxy Tab S6 Lite a jeho smart pero S Pen vám s tým pomôžu. Rozlišujte svoje poznámky pomocou farieb, a to aj dodatočne. Priraďujte k nim štítky, v ktorých budete následne môcť vyhľadávať, aby ste vždy našli to, čo práve potrebujete. A ak máte podklady ako súbory v PDF, môžete si svoje poznámky dopisovať priamo do nich.

 

Sledujte filmy a seriály ako nikdy predtým
Máte chuť na film, epizódu obľúbeného seriálu alebo zábavné video napríklad z YouTube? Skvostná 10,4 "obrazovka vášho Galaxy Tab S6 Lite vám dokonale poslúži. O parádny kino zážitok sa navyše postarajú duálne reproduktory s kvalitným 3D zvukom.


Nadchne rýchlosťou a výdržou
Galaxy Tab S6 Lite je rýchly ako blesk na pripojeniach Wi-Fi i LTE. Navyše ponúka vynikajúcu výdrž, takže sa na neho môžete spoľahnúť, aj keď ho využívate naozaj aktívne. Obmedzovať sa nemusíte ani pri ukladaní svojho obľúbeného obsahu - v prípade potreby môžete úložisko rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD.

Staňte sa dostupnými aj bez telefónu
Ak vlastníte smartphone z rodiny Samsung Galaxy, môžete ho prepojiť so svojím Tab S6 Lite. Telefón potom nemusíte mať pri sebe - SMS aj hovor je možné vybaviť priamo z tabletu. Akonáhle raz prepojenie nastavíte, budete ho môcť aktivovať ľahko a rýchlo jedným kliknutím.

Dôsledné zabezpečenie Samsung Knox
O bezpečnosť vašich dát sa stará riešenie na vojenskej úrovni - Samsung Knox. Táto viacvrstvová bezpečnostná architektúra chráni zariadenie dokonca aj na úrovni hardvéru

Šetrný k batérii aj k vašim očiam
Vyskúšajte voliteľný Tmavý režim, ktorý prichádza ako súčasť nadstavby One UI 2. Obrazovka bude menej žiariť, čo šetrí ako batériu telefónu, tak aj vaše oči. Tmavý režim sa môže zapínať a vypínať automaticky v nastavený čas alebo môže byť stále aktívny.


 
Operačný systém ANDROID
Uhlopriečka displeja 10,4 "
Operačná pamäť 4 GB
Vnútorná pamäť 64 GB
Rozlíšenie displeja 2000 x 1200
Rozlíšenie predného fotoaparátu 8 MPx
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 5 MPx
Kapacita Batérie 7040 mAh
Slot pre pamäťovú kartu ANO
SIM NE
Farba ČIERNA
Hmotnosť 467 g
Šírka 154,3 mm
Výška 244,5 mm
Hĺbka 7 mm
Distribúcia EU
Doprava Zdarma ÁNO
Stav výrobku NOVÝ


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra