SAMSUNG Galaxy Tab SM-T545NZKAXEZ

SAMSUNG Galaxy Tab SM-T545NZKAXEZ

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 673,00 EUR
OMC : 808,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Samsung Galaxy Tab Active Pro T545 10.1 64GB LTE Black

 
 
 
 

Odolný tablet Samsung Galaxy Tab Active Pro T545 je ideálne osobné zariadenie na cesty a nezľakne sa žiadneho náročnejšieho prostredia. Silná odolnosť a špeciálny protinárazový design s ochranným puzdrom z neho robia všestranné zariadenie kamkoľvek vás život zavedie.

Nerozlučná dvojka

Zápisník a pero patria k sebe. Rovnako ako Galaxy Active Pro a jeho S Pen. Rafinované uchytenie na boku tabletu zabezpečí, že ho budete mať k dispozícii kedykoľvek dostanete skvelý nápad. Využite ho k upravovaniu vašich fotiek, skicovaniu alebo písaniu poznámok.

Silné zabezpečenie

Bezpečný prístup zaistia hneď dve moderné možnosti. Galaxy Tab Active Pro ponúka rozpoznanie tváre a čítačku odtlačkov prstov, takže vaše osobné informácie budú vždy bezpečne chránené.

Dlhá výdrž batérie

Pracujte alebo sa bavte podľa svojich možností. To vám umožní tento tablet vybavený výkonnou batériou 7600 mAh, ktorá poskytuje až 15 hodín nepretržitej prevádzky. Výhodou oproti lacným tabletom je aj možnosť výmeny batérie, ktorá môže časom stratiť svoju kapacitu a vďaka tomu si zabezpečíte prevádzku, akú tablet poskytoval po zakúpení.


Značka
Značka Samsung
displej
Uhlopriečka (") 10.1
Rozlíšenie 1920 x 1200 (WUXGA)
technológia TFT
pamäť
RAM (GB) 4
Slot na pamäťovú kartu Áno
Veľkosť (GB) 64
procesor
Frekvencia (GHz) 1.7
Počet jadier 8
fotoaparát
Rozlíšenie (MPx) 13
Webkamera (MPx) 8.0
rozhranie
Rozhranie Jack 3.5 mm, Mini DP
operačný systém
Operačný systém Android
Verzia systému Android 9.0
vlastnosti
Farba Čierna
Funkcia Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi
Konektivita LTE (4G)
Batérie kapacita (mAh) 7600
Rozmery
Hĺbka (mm) 10
Šírka (mm) 170,1
Výška (mm) 243,5
hmotnosť zariadenia
Hmotnosť (g) 677

 

 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra