Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
 
 
 

 

Samsung Galaxy Tab A 10.1 T585 (2016) LTE 16GB Black

Samsung Galaxy Tab A 10.1 T585 (2016) LTE 16GB Black

  • Kód: Samsung Tab A 10.1 T585 Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 249,00 EUR
POPIS
Samsung Galaxy Tab A 10.1 T585 (2016) LTE 16GB Black
 
 
Spoločnosť Samsung uvádza nový tablet Galaxy Tab A (2016) na slovenský trh. Tablet vyniká najmä moderným minimalistickým dizajnom s veľkým jemným displejom a prepracovanými nástrojmi pre rodinné využitie. Vylepšený displej WUXGA o veľkosti 10,1" (1920 × 1200) dosahuje v porovnaní s predchádzajúcim modelom až o 70 % jemnejšie rozlíšenie. S hodnotou 224 ppi totiž ponúka dvakrát toľko obrazových bodov ako ostatné HD displeje. Sledovanie videí, čítanie elektronických kníh alebo surfovanie po internete je preto vždy perfektné. Internú pamäť o veľkosti 16 GB je možné ešte rozšíriť pomocou MicroSD kariet až do kapacity 200 GB. Tablet je vybavený dvoma pokročilými fotoaparátmi so svetelnosťou f/1,9 - 8 Mpx na zadnej strane a 2 Mpx na prednej strane. Spolu s funkciou HDR pre sýtejšie tóny zabezpečí, že fotografie budú vyzerať skvele aj za zhoršených svetelných podmienok. Kapacita batérie 7300 mAh vydrží napríklad až 13 hodín sledovania videí. V režime Multi-User možno nastaviť jednoduché profily pre každého člena rodiny a prispôsobiť tak aplikácie, hry i všetok multimediálny obsah a uchovať osobné informácie naďalej súkromné. Prepnutím do špeciálne navrhnutého Kids Mode 4.0 získajú užívatelia bezpečné prostredie plné zábavy pre deti. Aplikácia ponúka širokú škálu obsahu od hier a detského fotoaparátu s využitím 3D prvkov až po kreslenie. Kids Mode 4.0 je navrhnutý tak, aby nedovolil deťom otvoriť nevhodné programy alebo odkazy. Kontrolné menu v tomto režime umožňuje nastaviť a riadiť dennú dobu užívania tabletu, alebo vyberať len tie filmy a aplikácie, ktoré majú vhodný a bezpečný obsah. Inteligentná funkcia Anti-Glare pomáha užívateľom chrániť oči, pretože automaticky upravuje jas a kontrast obrazovky podľa aktuálnych svetelných podmienok v ich okolí a umožňuje tak lepší zážitok zo sledovania. Funkcia Quick Connect umožňuje vďaka technológiám Bluetooth Low Energy a Wi-Fi Direct zdieľať a zrkadliť obsah televíznej obrazovky s tabletom. Párovanie obsahu trvá dokonca aj po vypnutí televíznej obrazovky, takže užívatelia si môžu obľúbený TV program vychutnať kdekoľvek v domácnosti.
 
Značka
Samsung
 
Použitie 
Tablet
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja    
10.1" (25,54 cm)
 
Rozlíšenie v pixeloch   
1920 x 1200 (WUXGA)
 
Technológia zobrazenia    
TFT
 
Farebná hĺbka
16 mil.
 
Podpora pera S Pen
nie
 
Frekvencia procesora    
1,6 GHz
 
Počet jadier procesora    
8 x 
 
Vnútorná pamäť    
2 GB
 
Vnútorná kapacita pre ukladanie    
16 GB
 
Externá pamäť
MicroSD (až do 200GB)
 
Operačný systém    
Android 6.0
 
Kapacita batérie    
7300 mAh
 
Vymeniteľná batéria
nie
 
Doba prehrávania videa    
do 13 hodín
 
Používanie internetu (Wi-Fi)
do 13 hodín
 
Rozlíšenie zadnej kamery    
8 MP
 
Rozlíšenie predného fotoaparátu    
2 MP
 
Maximálne rozlíšenie videa    
1920 x 1080 px
 
Funkcie zariadenia 
- Bluetooth    
- Wi-Fi
- Wi-Fi Direct    
- GPS
- GLONASS    
 
Synchronizácia s PC
Smart Switch (PC)
 
Senzory zariadenia 
- Akcelerometer
- Hallový senzor
- RGB svetelný senzor
 
4G / LTE  
Áno
 
3G    
Áno
 
Verzia USB
USB 2.0
 
Konektor na slúchadlá
3,5 mm stereo
 
Rozmery
Šírka: 10,88 cm
Hĺbka: 0,82 cm
Výška: 25,42 cm
 
Hmotnosť    
525 g

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra