Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 
 
 

 

Dyson V7 Fluffy

Dyson V7 Fluffy

  • Kód: Dyson V7 Fluffy
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Dyson
Cena: 416,80 EUR
POPIS
Dyson V7 Fluffy
 
V7 Fluffy je revolučný vysávač firmy Dyson, ktorý sa z kompaktného ručného pomocníka ľahko zmení na podlahový vysávač. Je vybavený unikátnou Fluffy podlahovou hubicou ideálnou na tvrdé povrchy. Naraz zbiera veľmi jemné čiastočky prachu aj väčšie nečistoty a všetko je potom efektívne navedené do nasávacej trysky a zmizne navždy v útrobách tohto siláka, ktorý pojme až 0,54 litra odpadu. Zároveň je zaistený tesný kontakt hubice a podlahy, aby vám neunikla ani tá najmenšie smietka, ktorá sa krčí v hlbokých škárach podlahy. Firma Dyson sa posledných 20 rokov usilovne venuje zdokonaľovaniu týchto domácich vysávačov a výsledkom je mimoriadne odolná konštrukcia, ktorá si získa váš rešpekt a silný výkon zase vašu vďačnosť. Každý produkt navyše prechádza veľmi prísnym testovaním, aby vo vašej domácnosti vydržal spoľahlivo slúžiť čo najdlhšie. Cyklónová technológia je navyše silne antialergénna, čomu napomáha tiež nasadenie HEPA filtru. A pri tom všetkom dokáže vysávač na nabitie pracovať až 30 minút! Podlahová hubica s mäkkým rotačným valčekom je špeciálne navrhnutá pre dokonalé upratovanie na tvrdých podlahách. Mäkký rotačný valček totiž eliminuje naraz ako väčšie nečistoty, tak aj jemný prach. Vysávač je konštruovaný pre tyčové aj ručné využitie. Môžete ho rýchlo premeniť na kompaktný variant a napríklad vyčistiť interiér vášho automobilu. Vysávač je krásne ľahký. Vďaka tomu s jeho pomocou môžete ľahko vyčistiť aj strop a odstrániť tak napríklad pavučiny. Dyson V7 je poháňaný Li-Ionovou batériou s niklovo-kobalt-manganovou elektródou, ktorá zaisťuje až 30 minútovú výdrž na nabitie (20 minút v prípade pripojenia podlahovej hubice s rotačnou kefou). Pre vyprázdnenie odpadnej nádobky stačí len stlačiť tlačidlo nad odpadkovým košom. Špina sa elegantne sama vyprázdni, nemusíte sa jej ani dotknúť. Vysávač je vybavený HEPA filtráciou, ktorá zachytí alergény a nečistoty obsiahnuté v nasatom vzduchu. Vzduch, ktorý potom vypúšťa vysávač von, je čistejší.
 
Značka
Dyson
 
Zdroj energie
akumulátorový (Li-On)
 
Typ
Ručný a tyčový vysávač 2v1
 
Typ filtrácie
bezsáčkový
 
Doba prevádzky
20 min
 
Objem prachového sáčku alebo nádoby
0,54 l
 
Balenie
- Podlahová hubica s motorovou rotačnou kefou s priamym pohonom
- Kombinovaná kefová hubica
- Úchyt na stenu


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar