Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 
 
 
 
 

 

IRobot Roomba 680 Vacuum Cleaner

IRobot Roomba 680 Vacuum Cleaner

  • Kód: IRobot Roomba 680
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
Cena: 328,20 EUR
POPIS
IRobot Roomba 680 Vacuum Cleaner
 
iAdapt Navigation využíva kompletnú sadu inteligentných senzorov, ktoré robota vedú pod a okolo nábytku, aby vám pomohol dôkladne vyčistiť podlahy.Znečistenie nie je problém. Snímače Dirt Detect ™ upozorňujú vysávač Roomba®, aby pracoval silnejšie na koncentrovaných miestach nečistôt, ako sú oblasti častého prechádzania. Nespadne zo schodov: Snímače Cliff Detect umožňujú Roomba® zabrániť tomu, aby robot padol po schodoch. Pohodlne naplánujte až 7x za týždeň, alebo stačí stlačiť CLEAN na robot a Roomba® bude pracovať bez potreby programovania. Čistenie kobercov a tvrdých podláh: Čistiaca hlava s automatickým nastavením prispôsobuje výšku tak, aby držiaky Multi-Surface boli v tesnom kontakte s rôznymi podlahovými povrchmi, ktoré sú priamo spojené s tvrdými podlahami a kobercami. Vždy pripravený na čistenie: Robot sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu Home Base®, aby sa dobil na konci cyklu čistenia alebo keď je batéria vybitá. Určené na čistenie pod nábytkom: Vnútorný robot Roomba® je navrhnutý tak, aby čistil pod posteľami, pohovkami a inými ťažko dostupnými priestormi. Patentovaný 3- stupňový čistiaci systém používa dvojité viacúčelové kefy, špeciálne navrhnutú kefú na okraji a odsávanie, ktoré napadajú všetko od malých častíc po veľké nečistoty na kobercoch a tvrdých podlahách. Dvojité multifunkčné kefy: Viacúčelové kefy spolupracujú na uchopení prachu a veľkých nečistôt, ktoré vám pomôžu dôkladne vyčistiť podlahy. Prvá kefa uvoľní, zdvihne a vytiahne prach, nečistoty a vlasy z podlahy a koberca, druhá kefa nečistoty presúva do sacieho kanála. Filter: Zachytáva jemný prach a nečistoty.
 
 
Základné špecifikácie
 
Rozmery balenia
18,7 palca x 16,5 palca x 5,5 palca
 
Rozmery robota
13,0 palca 
 
Typ batérie
Lítium ión


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra